Вийшов перший тизер другого сезону серіалу «І просто так…»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

і просто так

HBO Max опублікував перший тизер довгоочікуваного другого сезону серіалу «І просто так…», який став продовженням культового «Сексу і місто».

У нас прекрасна новина – вже у червні ми побачимо другий сезон «І просто так…», який наробив 2021 року чимало галасу в мережі! HBO Max на всіх своїх платформах поділився першим тизером сезону, який обіцяє стати не менш яскравим, емоційним і суперечливим, ніж перший.

Головні героїні кінокартини Керрі Бредшоу, Міранда Гоббс і Шарлота Йорк через 20 років після подій, які відбувалися у «Секс і місто», продовжують жити на повну, віддаватися новим захопленням, розважатися, досягати нових цілей, закохуватися і звичайно ж, займатися сексом. Надзвичайно інтригуючою стала кінцівка тизеру – у житті Керрі з’явиться її колишній Ейдан Шоу, із яким вони були заручені понад 20 років тому.

Нагадаємо, що Сара Джесіка Паркер, Крістін Девіс і Синтія Ніксон стали виконавчими продюсерками серіалу разом з шоураннером Майклом Патріком Кінгом. На жаль, персонаж Кім Кетролл – завжди сексуальна і впевнена в собі Саманта Джонс – схоже, все ж не повернеться в проєкт.

Відтепер у нас на один привід більше чекати літа!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також