Вийшов тизер третього сезону серіалу «Ранкове шоу»

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Ранкове шоу 3

Apple TV+ опублікували тизер третього сезону серіалу «Ранкове шоу» з Дженніфер Еністон і Різ Візерспун в головних ролях. Що про нього відомо – розказуємо в матеріалі.

Третій сезон популярного серіалу «Ранкове шоу» очікуємо вже у вересні цього року. Головних героїнь, як і раніше, зіграють акторки Дженніфер Еністон і Різ Візерспун. Вони намагатимуться не втратити кар’єру на ТБ через культуру «скасування».

Режисером і виконавчим продюсером драми, яка отримала нагороди «Еммі», «SAG» і «Вибір критиків», виступає Мімі Ледер. Шоуранеркою третього сезону стала виконавча продюсерка Шарлотта Стаудт, яка працювала над «Картковим будинком». Її попередниця Керрі Ерін виступила консультанткою продовження серіалу.

В третьому сезоні, згідно з інформацією від Apple TV+, утворюються несподівані альянси, приватні істини стають зброєю, і кожен змушений протистояти своїм основним цінностям як у редакції, так і поза нею. Телекомпанія UBA переживає нові часи, де так важлива ідентичність.

Разом із Різ Візерспун та Дженніфер Еністон зірковий акторський склад третього сезону очолюють Біллі Крадап, Марк Дюпласс, Нестор Карбонелл, Карен Піттман, Грета Лі, Джон Хемм, Ніколь Бехарі та Джуліанна Маргуліс.

Нагадаємо, що другий сезон шоу отримав номінації на премію «Еммі» за найкращу жіночу роль у драматичному серіалі (Різ Візерспун); кращий актор другого плану в драматичному серіалі Біллі Крадап, який також отримав нагороду за перший сезон; і, найкраща запрошена актриса в драматичному серіалі (Марсія Гей Харден).

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також