Вітаміни та дієтичні добавки для чоловічого здоров’я

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Які вітаміни та дієтичні добавки потрібні для чоловічого організму? Відповідей настільки багато, що вони почали породжувати міфи й ілюзію, що сильній статі нічого не потрібно. Чи так це, розповідає лікарка-невролог, нутриціологиня Ірина Підлубна.

Ірина Підлубна

Які б мужні й сильні не були чоловіки, їм, як і жінкам, важливо дбати про своє здоров’я. Але, як свідчить статистика, допомагати собі чоловіки часто не поспішають і дуже рідко вдаються до превентивних дій. Виняток становить лише питання, пов’язане з потенцією, – цій проблемі чоловіки приділяють достатньо часу, і це не випадково, адже на кону – репродуктивне здоров’я.

Наприклад, всі ми знаємо, що існує «одна маленька пігулка», здатна збудити статевий орган до боєздатного стану, але діє вона лише тимчасово й має побічні ефекти. Для довгострокової перспективи й підтримки комплексного здоров’я вона не підходить, тому саме час дізнатися про вітаміни й мінерали для поліпшення потенції та репродуктивного здоров’я! І само собою – для продовження молодості та активності чоловічого організму!

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Ирина Подлубная (@irinapodlubnaya)

Перш за все варто чітко усвідомлювати, що проблеми із потенцією можуть починатися з найрізноманітніших причин. Іноді на еректильну функцію впливають психологічні чинники, в числі яких: всілякі стреси, переживання, токсичні стосунки з другою половиною тощо.

Крім того, потенція слабшає з віком, через неправильний режиму сну, відсутність фізичних навантажень, неповноцінне харчування, а також зловживання шкідливою їжею, алкоголем та іншими шкідливими звичками!

Нижче ми поговоримо про вітаміни й мінерали для потенції, які я, як лікарка-нутриціолог рекомендую своїм клієнтам для поліпшення спермограми, планування вагітності та загального хорошого самопочуття у чоловіків.

Вітамін D має вирішальне значення для підтримки ендотеліальних клітин, які зберігають у здоровому стані наші кровоносні судини, запалення тіла статевого члена, а також в цілому впливає на серцево-судинну систему й покращує кровоток. До всіх своїх переваг, вітамін D покращує морфологію сперматозоїдів, що підвищує шанси зачати здорову дитину! Ми можемо знайти його в таких продуктах, як печінка морської тріски, домашніх вершках, вершковому маслі, рибі та яйцях. Однак за міжнародними рекомендаціями чоловікам бажано доповнювати свій раціон вітаміном D у вигляді дієтичних добавок в дозі 600 МО на добу за умови нормального показника в аналізі. Якщо у вас критичний дефіцит цього вітаміну, то адекватні дози буде правильним підібрати з вашим лікарем. У своїй лікарській практиці я рекомендую вітамін D бренду NUTRILITE ™ – він представлений в двох формах і максимально біозасвоюванний, бо зроблений із природних джерел.

Вітаміни групи В (в тому числі фолати) також вкрай важливі у питанні чоловічого здоров’я, бо беруть участь в утворенні енергії, є важливими коферментами, що запускають певні ланки метаболізму, беруть участь у синтезі статевих гормонів та інших важливих сигнальних молекул, збільшують кількість сперматозоїдів. Де можна знайти: м’ясо, морепродукти, яйця, зелені овочі, макарони твердих сортів, насіння гарбуза, томатний сік, гриби, сочевиця, спаржа, цитрусові. Якщо ритм життя не дозволяє вчасно й правильно харчуватися, варто звернути увагу на добавки з вмістом цих вітамінів.

via GIPHY

Вітамін С не менш важливий у чоловічому організмі, бо відсутність достатньої кількості вітаміну С може стати причиною накопичення гормону стресу – кортизолу – й зниження кількості чоловічих гормонів. Плюс до всього, вітамін С стимулює вироблення тестостерону й покращує еластичність стінок судин. Де знайти: всі види капусти, перець, петрушка, кріп, шпинат, шипшина, обліпиха, горобина, смородина.

Омега-3 поліненасичені жирні кислоти – відповідають за здоров’я простати й серцево-судинної системи в чоловічому організмі. Омега допомагає врівноважити ліпопротеїди крові, поліпшити її плинність та стабілізувати артеріальний тиск. Крім цього, стимулює вироблення тестостерону. Де знайти: насіння льону та чіа, морська риба.

Цинк – король мінералів для чоловіків! Синтезує тестостерон і бере участь у дозріванні сперматозоїдів. Де знайти: печінка, кедрові горіхи, червоне м’ясо, арахіс, квасоля, гречка.

Не нехтуйте своїм здоров’ям, не залишайте без уваги сигнали організму, подбайте про себе й про якість свого життя в ім’я гарного самопочуття та здорового майбутнього!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також