«Я спопелю тебе»: Тіна Кароль написала звернення до Путіна

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

«Я спопелю тебе»: Тіна Кароль написала звернення до Путіна

Українські і світові зірки безперервно висловлюють свою підтримку нашій державі й ненависть до російського агресора. Після чергового обстрілу мирного населення сміливе висловлювання опублікувала Тіна Кароль.

Щойно російські війська почали обстрілювати українські міста, багато українських співаків, акторів, інфлюенсерів миттєво почали записувати звернення до лідерів РФ із проханням зупинити кровопролиття. Тіна Кароль у день наступу на нашу країну перебувала в жіночому монастирі: «Я передчувала біль і пішла молитися ще тиждень тому… і лишилася… напевно, надовго… Нехай мій голос і спів знадобляться молитві за Вас і за Мир. Кохана Україна!». Співачка в першому офіційному зверненні закликала українців берегти себе й боронити нашу землю від окупантів.

«Ми вистоїмо, ми сміливі, але ми будемо відкриті завжди. Я хочу звернутися до всіх, хто знає Україну, любить Україну. Росіяни, такого не має бути. Ми не заслужили, ми один християнський народ», — написала 24 лютого 2022 року.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Тина Кароль (@tina_karol)

На шостий день війни, яку Росія розпочала проти України, Тіна Кароль звернулася особисто до Путіна й написала в соціальній мережі фразу, яка витає в повітрі і крутиться в думках, мабуть, у кожного з нас.

«Ти син диявола, дарма народжене дитя, виродок. Я спопелю тебе, стережися, х***о», — звернулася артистка до агресора. 

Нагадаємо, що як і більшість українських артистів, Тіна Кароль розповсюджує правдиву інформацію про війну Росії проти України й публікує контент, який може підняти бойовий дух українців і віру в перемогу.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Тина Кароль (@tina_karol)

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також