Як допомогти жителям Херсонщини: благодійні збори та інші ініціативи

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

як допомогти Херсонщині

Міста і села Херсонської області продовжують потерпати від затоплення, що сталося внаслідок катастрофи на Каховській ГЕС, яку вночі 6 червня підірвали росіяни. Місцеві жителі змушені евакуюватися і залишати свої домівки майже без нічого. Як їм допомогти прямо зараз і до яких ініціатив долучитися – розповідаємо.

Благодійний фонд ONUKY разом з «Новою поштою» збирають необхідні речі для потерпілих від затоплення: одяг, білизну та взуття для чоловіків, жінок та дітей усіх розмірів, продукти тривалого зберігання у заводському пакуванні, засоби гігієни, ліки. Будь-хто може відправити допомогу з найближчого відділення «Нової пошти» у своєму місті. Достатньо прийти з посилкою і сказати, що ви хочете відправити допомогу у відділення №1 у Херсоні отримувачу БФ ONUKY за рахунок отримувача. «З вас – лише допомога, а про доставку подбаємо ми», – зазначає «Нова пошта».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Нова пошта (@novaposhta.official)

Ukrainian FireFighters Foundation – благодійний проєкт підтримки українських пожежників, рятувальників та саперів, який відкрив збір коштів на мотопомпи для відкачування брудної води та гуманітарну допомогу для мешканців Херсонщини. Доєднатися до ініціативи можна на сайті проєкту.

Благодійний фонд Rescue Now відправився на допомогу постраждалим в Херсонській області. Якщо вам або вашим знайомим необхідна евакуація, телефонуйте на гарячу лінію за номером +380507524120. Відправляти речі для актуальних потреб постраждалих можна за адресою: «Нова пошта», відділення №1 в Херсоні, Семанчина Наталя Іллівна, +380680321744. Потреба є в підгузках, засобах гігієни, мийних засобах, інвалідних візках, ковдрах, літньому одягу і взутті великих розмірів. Підтримати місію в Херсоні можна за посиланням в шапці профілю.

UPD: фонд просить всіх поки не відправляти посилки “Новою поштою”.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Rescue Now 501(с)(3) (@rescue.now)

Благодійний фонд NEVER GIVE UP збирає речі першої необхідності для потерпілих херсонців, які будуть прибувати в Київ. Є потреба в таких речах як: постільна білизна, спальники, термоковдри, розкладачки, подушки, рушники, ковдри, матраци, посуд, а також продукти тривалого зберігання, засоби гігієни та дитяче харчування. Передати можна особисто в Центрі у Києві за адресою Борисоглібська, 17/1 або відправити поштою («Нова пошта» № 63 або Укрпошта № 04070, Багрянцева Галина Євгенівна, +380634195616). Допомогти фінансово можна за посиланням в шапці профілю.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от NEVER GIVE UP | FOUNDATION (@ngu.ukraine)

Наразі ГО «ЗГРАЯ» також проводить збір коштів, сезонного одягу, продуктів харчування, засобів гігієни та інших терміново необхідних речей для допомоги людям, що постраждали внаслідок вчорашнього підриву Каховської ГЕС. А команда «ЄPower»  передаватиме волонтерам павербанки для потерпілих. У сторіз можна знайти посилання на банку для збору коштів на закупівлю необхідних комплектуючих.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ЄPower (@yepower_)

Представники благодійного фонду Help People регулярно займаються евакуацією людей з гарячих точок. Вони вже зараз допомагають людям на Херсонщині, тому актуальні донати за посиланням в шапці профілю, допомога їжею тривалого зберігання, ліками, білизною, карематами, спальниками. Надсилати за адресою: відділення «Нової пошти» №1 у Херсоні, Соболєв Сергій, +380990233604.

Організація «Восток-SOS» допомагає постраждалим від війни з 2014 року, здійснюючи евакуацію, надаючи постраждалим гуманітарну допомогу та юридичні консультації. З питань безкоштовної евакуації на Херсонщині дзвонити за номерами: +380800332614 (гаряча лінія); +380997104872 (Viber); +380961086048 (Telegram). Донати на евакуацію можна робити за посиланням в шапці профілю.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Восток SOS (@vostoksos_ua)

Благодійний фонд «Гуркіт» збирає на потреби постраждалих в деокупованих громадах – зокрема в Бериславській та Білозерській. Учасники фонду закуповують воду, фільтри для води, помпи і шланги для відкачування води. Задонатити фонду можна у банку, посилання на яку знаходиться в сторіз.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Гуркіт (@hurkitua)