Як досягти ефекту накладних вій за допомогою туші

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

Як можна наносити туш для вій неправильно? Виявляється, можна.

Туш для вій здатна на багато що: візуально збільшити очі, надати їм більш мигдалеподібну або округлу форму, зробити їх більш виразними, додати очам ляльковий ефект. Але це лише в тому випадку, якщо ви знаєте, як правильно користуватися тушшю. Виявляється, тут є кілька секретів.

Стратегічне завдання

У вас невеликі або мигдалеподібні очі, а ви хочете їх трохи округлити, зробити погляд більш розкритим, як у героїв аніме? Тоді вам потрібно стратегічно розтягувати продукт по віях. Починайте наносити біля коренів, рухаючи щіточкою у напрямку зверху вниз, особливо ретельно профарбовуючи центральну частину ока. Рухи мають бути прямими, від коренів до кінців, аби вії були розділеними.

Якщо ви хочете додати очам більш витягнуту, мигдалеподібну форму, то робіть усе те ж саме, тільки ретельніше промальовуйте вії в зовнішніх куточках очей. Можете затримати щіточку біля коренів на пару секунд, а потім проведіть нею по віях зигзагоподібними рухами зверху вниз.

Якщо для вас важливий обсяг, наносіть туш рівномірно по всьому периметру очей зигзагоподібними рухами, ретельніше профарбовуючи корені.

Використовуйте чисту щіточку для вій замість спеціального гребінця

Коли туш закінчується, від неї теж можна отримати багато користі. Наприклад, ви можете вимити з милом щіточку і використовувати її як пензлик для поділу вій. Щоб домогтися ефекту оленячих очей з довгими і розділеними віями, використовуйте завивач, потім причешіть вії перед нанесенням туші. Коли фарбуєте тушшю, не чекайте, поки продукт висохне. Пройдіться чистим пензлем по віях ще раз. Таким прийомом користувалася актриса Джуді Гарленд, а Одрі Хепберн замість щітки від старої туші використовувала для поділу вій голку, що краще не повторювати в домашніх умовах.

Щоб додати віям спокусливий вигин

Найпростіший спосіб «відчинити» очі і завити вії – скористатися спеціальним керлером. Але і туш з цим прекрасно впорається. Причому з найпростішої рівною щіткою, все вигнуті пензлики – просто маркетинговий хід. Вам потрібно лише трохи моргнути. Прикладіть пензлик до коріння вій, затримаєте їх на пару секунд, а потім водите щіточкою в обраному напрямку (дивіться пункт перший). Одночасно закривайте очі. Невеликий тиск на вії допоможе підняти їх біля коріння і додасть їм гарний вигин.

Эффект накладных ресниц

читайте також

Для ефекту накладних вій

Багато дівчат люблять накладні вії, оскільки вони виглядають дуже об’ємними і густими, надаючи погляду виразність. У 60-х дівчата використовували накладні вії щодня, але деякі хитрі панянки користувалися лайфхаками візажистів голлівудських студій. Що вони робили? Фарбували вії шаром туші, набирали на пухнастий пензлик для очей трохи дитячої присипки і припудрювали вії, поки туш не висохла. Через хвилину потрібно ще раз фарбувати вії. Так вони стануть мегаоб’ємними й густими.

Для неймовірно довгих вій

Якщо ваша мета не обсяг, а довжина і густота, то домогтися ефекту нарощених вій можна за допомогою інтервального нанесення продукту. Так, звучить, як якесь фітнес-тренування, але це працює. Просто наносіть туш у кілька етапів з інтервалом в 30 секунд. Між цим використовуйте чисту щіточку, щоб розділити кожну вію. Нанесень може бути понад п’ять, але рухи мають бути звивистими і концентрувати основну кількість продукту потрібно біля самих коренів: «наростити» кінчики не вийде, так туш буде тільки обсипатися.

Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash Mascara

Guerlain Cils d’Enfer Maxi Lash Mascara

Об’єм 8,5 мл, орієнтовна ціна – 1060 грн

 Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils

Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils The Curler

Об’єм 6,6 мл, орієнтовна ціна – 1190 грн

M.A.C In Extreme Dimension 3D Black Lash Mascara

M.A.C In Extreme Dimension 3D Black Lash Mascara

Об’єм 13 мл, орієнтовна ціна – 600 грн

Lancôme Hypnose Volume-a-Porter Mascara

Lancôme Hypnose Volume-a-Porter Mascara

Об’єм 6,5 мл, орієнтовна ціна – 1050 грн

Avon Mark Spectra Lash Mascara

Avon Mark Spectra Lash Mascara

Об’єм 7 мл, орієнтовна ціна – 99 грн

Oriflame Giordani Gold Incredible Length Mascara

Oriflame Giordani Gold Incredible Length Mascara

Об’єм 8 мл, орієнтовна ціна – 390 грн

Mary Kay Lash Love®

Mary Kay Lash Love

Об’єм 8 мл, орієнтовна ціна – 350 грн

Rimmel Wonder’full Wake Me Up

Rimmel Wonder’full Wake Me Up

Об’єм 11 мл, орієнтовна ціна 170 грн

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також