Як Гвідо Палау створював зачіску Наомі Кемпбелл для обкладинки журналу Vogue

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Як Гвідо створював зачіску Наомі Кемпбелл для обкладинки журналу

Коли стоїть питання про створення зачіски для Наомі Кемпбелл, безумовно, її волосся перебуватиме в руках Гвідо. Як легендарному перукарю вдалося створити образ “радісна та щаслива” для супермоделі – далі у матеріалі.

“Я знаю Наомі багато років, ми розпочали майже одночасно. Я люблю її до чортиків, я люблю її особистість. Я люблю її красу. Я люблю її силу”, – саме так відгукується про британську супермодель легендарний Гвідо. Саме силу Наомі Кемпбелл найкращий стиліст вирішив передати через волосся, яке могло сказати тільки про одне – гігантські пропорції.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Guido Palau (@guidopalau)

Публикация от Guido Palau (@guidopalau)

“Повнота, товщина, сила та гламур”, — так відгукується про Наомі зірковий стиліст. Який, до речі, мав задум створити справді радісний та святковий образ.

Спочатку Гвідо заплів волосся британської супермоделі, а потім розпустив його, щоб надати йому відчуття пружності та руху. За допомогою текстурованого нарощування автор зачіски для фотосесії надав додаткової повноти. Щоб зробити образ ще об’ємнішим, було використано вітрову машину на майданчику.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Naomi Campbell (@naomi)

Публикация от Naomi Campbell (@naomi)

Для того, щоб доглядати за текстурованим волоссям і отримувати об’єм, як у Наомі, важливо дійсно зволожувати волосся і стежити за його станом. Щоб зафіксувати вологу і активувати локони, надавши їм форму, Гвідо рекомендує використовувати кондиціонер, що не змивається, і гель від Pattern.

За словами іменитого стиліста, коли люди бачать волосся такого розміру, вони завжди реагують позитивно і такий образ завжди має вау-ефект. Що, безперечно, можна сказати і про саму фотосесію для обкладинки англійського Vogue. На знімках Стівена Мейзела Наомі Кемпбелл справді випромінює силу та жіночність, відзначаючи новий розділ свого життя у статусі матері.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також