Як позбутися шрамів постакне: топ-4 процедури

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Коли вилікував акне, залишається впоратися ще з однією проблемою – шрамами від прищів. Розповідаємо, які процедури допоможуть прибрати постакне.

Активне акне може викликати дикий стрес, але шрами, які воно залишає після себе, можуть дійсно загнати в депресію. Тому що простим гелем і кремом вони не прибираються, особливо, якщо це не просто темні плями, а глибокі шрами. Хороша новина: навіть від найглибших шрамів, викликаних висипом вугрів, можна позбутися.

Перед тим, як вдатися до будь-якої з наступних процедур для лікування постакне, важливо повністю позбутися від прищів. Інакше можна тільки погіршити ситуацію. Якщо акне у вас досить довго, і це не просто два-три прищика на місяць, а великі вогнища, які не проходять від спеціального догляду, то краще звернутися до лікаря. Деякі види акне можуть бути симптомами гормонального збою та інших проблем зі здоров’ям. І важливо лікувати не самі симптоми, а хворобу.

Шрами ж формуються, коли вугри й кістозні акне глибоко проникають у шкіру й ушкоджують тканини під нею. Перш ніж лікувати шрами, важливо знати, до якого типу вони належать.

  • Атрофічні рубці: найбільш поширені після вугрової хвороби. Вони нагадують шрами від вітряної віспи – такі маленькі виїмки в шкірі. Вони утворюються, коли в ураженій ділянці шкіри залишається недостатньо колагену.
  • Гіпертрофічні рубці: ці шрами найчастіше зустрічаються на грудях і на спині. Вони навпаки виступають над поверхнею шкіри й викликані занадто великою кількістю колагену після загоєння.
  • Темні плями: після того, як ви вилікували акне, на цій ділянці шкіри може бути занадто багато пігменту, по суті, вони не є шрамами. Фіолетові, червоні або коричневі плями зникають протягом декількох місяців від використання доглядають продуктів з AHA і BHA-кислотами.

З типами шрамів постакне розібралися, тепер найцікавіша частина – лікування шрамів. Ось, які процедури допоможуть позбутися атрофічних і гіпертрофічних шрамів.

Шрамы постакне что делать

читайте також

Дермабразія

Дермабразія – один з найефективніших і поширеніших методів лікування рубців. Під час цього шліфування відбувається більш глибоке відшарування верхнього шару шкіри.

Лікує: неглибокі шрами. Більш глибокі рубці стануть менш помітними.

Хімічні пілінги

Це не ті маски, які ви робите вдома. Хімічний пілінг – використання досить сильної кислоти, яка видаляє верхній шар шкіри й стимулює регенерацію нових клітин. Існує багато різних видів хімічного пілінгу – поверхневий, глибокий тощо, тому краще поговорити з вашим косметологом. Тільки фахівець допоможе вибрати, який склад вам підходить.

Лікує: всі види шрамів від вугрової висипки, крім особливо глибоких рубців.

Как убрать постакне

Лазерна шліфовка

Подібно до хімічного пілінгу та дермабразії, лазерне шліфування видаляє верхній шар шкіри. Але у нього є одна перевага в порівнянні з іншими процедурами – період відновлення шкіри практично відсутній. Проте, певний час потрібно тримати ділянку лікування під пов’язкою, поки шкіра повністю не відновиться. Це лікування не підходить тим, хто все ще страждає від акне або приймав лікування з ізотретиноїном. Лазер не ефективний на темних тонах шкіри.

Лікує: всі шрами від вугрової висипки.

Філери

Косметологи використовують філери в крайніх випадках для заповнення глибоких шрамів від вугрової висипки. Філери можуть бути виготовлені з колагену, власного жиру або гіалуронової кислоти. Вони вводяться під поверхню шкіри, щоб розгладити поверхню шкіри.

Лікує: дуже глибокі шрами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також