«Як я зустріла вашого тата»: оголошено акторський склад серіалу

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

Наближається дата виходу нового американського ситкому «Як я зустріла вашого тата»! Продюсери підігрівають зацікавлення глядачів, поступово розповідаючи деталі проєкту. Наприклад, нещодавно оголосили акторський склад.

«Як я зустріла вашого тата» — це спін-офф (так зване продовження) популярного американського комедійного серіалу «Як я зустрів вашу маму», який здобув шість премій «Еммі». Новий ситком обіцяють випустити в кінці цього або на початку наступного року, тож зараз уже кипить робота на знімальному майданчику. У проєкт увійде десять епізодів.

Історія «Як я зустріла вашого тата» розповідає про молоду мешканку Нью-Йорка Софі, яка мріє зустріти справжню любов. Шоу має розпочатися зі знаменитої сцени, у якій героїня розповідає синові, як познайомилася з його батьком.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Hilary Duff (@hilaryduff)

Софі, головну героїню, у серіалі зіграє 33-річна американська акторка Гіларі Дафф, відома завдяки ролям у «Ліззі Макгвайр». Найкращу подругу Софі і її сусідку по кімнаті зіграє Франсія Рейса. Рейсі дістався образ імпульсивної й заповзятливої стилістки. Тому Ейнслі відведена партія Чарлі, якого Валентина привезла із собою з Лондона, де вона була на Тижні моди. Він син консервативних аристократів, який все своє свідоме життя жив серед багатіїв. Також у серіалі з’являться Тіен Трен та Сурадж Шарма.

Курують телепроєкт автори підліткової романтики «З любов’ю, Віктор» Айзек Аптакер і Елізабет Бергер. У продюсерській команді разом із ними заявлені творці шоу «Як я зустрів вашу маму» Крейг Томас і Картер Бейс. Постановкою пілотної серії займеться Памела Фрайман, яка режисувала більшу частину епізодів оригінального серіалу.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також