Які квіти краще дарувати на 8 Березня: думка експерта

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Які квіти краще дарувати на 8 Березня: думка експерта

8 Березня наполегливо асоціюється з тюльпанами, причому класичними. А якщо зробити крок у бік? Шановні чоловіки і дівчата, не бійтеся експериментувати з букетами до 8 Березня! Сміливість і креатив флориста подарують нові емоції, а де черпати натхнення, розповідає Лариса Шен.

Лариса Шен

Лариса Шен, генеральна директорка й ідейний натхненник LoraShen

Попереду у нас свято, коли чоловіків дарують жінкам тюльпани і троянди. Часом хтось голосно обурюється: а свято ж феміністок, навіщо їм дарувати квіти ?! А ще якась частина населення гордо каже, що 8 Березня – пережиток радянського минулого, жодних подарунків прекрасним дамам дарувати і зовсім не варто цього дня. Хто правий?

Думаю, кожному потрібно залишити право на свою думку. А оскільки тут моя колонка, то особисто для мене 8 Березня – це прекрасний весняний восьмий день весни, коли є абсолютно офіційне і навіть законне право порадувати улюблених дівчаток квітами і зробити цей вихідний день яскравим, ніжним і дуже красивим! І букети дарувати цього дня варто, адже їх багато не буває, особливо коли повітря наповнюється свіжістю, сонцем і легкою прохолодою весни.

Які квіти краще дарувати на 8 Березня

Щороку 8 Березня ми спостерігаємо підвищений попит на дві весняні квітки – мімоза і тюльпани. Відмінний вибір, але навряд чи таким букетом вийде дуже здивувати жінку. Рекомендую звернути зі звичного шляху у виборі квітів і звернути увагу на ніжні й селективні: ранункулюси, анемони, фрезію, дельфініум, матіоли, гортензію, півонії. Довіртеся флористу, і нехай він збере для вас букет – вибух кольору і ніжності одночасно. З власного досвіду знаю, що жінки люблять сміливі рішення, навіть у виборі квітів!

Незвичайні троянди і тюльпани до 8 Березня

Якщо зупиняєте свій вибір на трояндах і тюльпанах, то будьте на крок попереду. Ботаніки і флористи вже давно пішли вперед і вивели стільки приголомшливих видів тюльпанів і троянд, якими можна здивувати коханих жінок, навіть просто оберемком. Ось моя шпаргалка, запам’ятовуйте або зберігайте собі:

 • тюльпани сорти «Дабл». Як же божественно прекрасно розкриваються їх бутони у вазі;
 • французький тюльпан. Вишуканий довгастий бутон неймовірних відтінків – це не квітка, а щось абсолютно особливе й вишукане;
 • тюльпан сорту «Перрот». Бутон, немов маленький папужка або динозаврик. Дуже особливий. Впевнена, прямо в серце для маленьких принцес;
 • півоніяподібні, або англійські, троянди. Вони дадуть фору півонії, троянда з махровим бутоном закохує. Сортів дуже багато, я рекомендую звернути увагу на сорти «Девід Остін», «О’Хара», «Фрі Спіріт», «Кул Вотер».

Приходьте до флористів, показуйте мій список – і ви точно не прогадаєте з вибором кольорів. І не забудьте підкріпити квіткові освічення словами кохання в записки. Адже жінки люблять вухами!

Які квіти краще дарувати на 8 Березня: думка експерта

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також