Їжа і секс: чим потрібно харчуватися, аби повернути своє лібідо

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

«Як людина харчується, така вона і в ліжку». Міф це чи реальність – зможемо з’ясувати, розібравшись у цьому питанні. І чи правда, чи можна повернути свій колишній сексуальний потяг, якщо вживати конкретні продукти?

Як то, що ми вживаємо, впливає на наш сексуальний потяг до протилежної статі? І які продукти варто обов’язково додати до свого щоденного раціону?

Їжа – наша фізіологічна потреба, секс – не менш важлива потреба нашої фізіології.

Але трапляється так, що сексуальне бажання зменшується або зникає зовсім. Причин може бути безліч: від недосипу до психічних розладів. І методів лікування цієї проблеми існує не менше: починаючи з самолікування і закінчуючи народними засобами. Але очевидне рішення може опинитися прямо перед нашим носом: час звернути увагу на те, чим ми годуємо свій організм.

Вчені давно довели, що хімічний склад деяких продуктів безпосередньо впливає на лібідо. Отже, афродизіаки – продукти, які сприяють підвищенню лібідо. Гормони можуть впливати на підвищення або, навпаки, зниження лібідо. Погана екологія, стреси, щоденна стомлюваність – усе це може стати причиною різкого зниження здорового сексуального потягу до свого партнера. І дуже важливий момент: також на наше лібідо сильно впливає кількість їжі, яку ми вжили. Про який сексуальний потяг може йтися, якщо один з партнерів сильно перестарався за вечерею?

Еда и секс: чем нужно питаться, чтобы вернуть свое либидо

Тож як саме виглядає перелік тих самих «рятувальних» продуктів? Він уже перед вами: фрукти й овочі, які містять вітамін А (всі червоно-жовті фрукти, морква), сухофрукти (чорнослив і курага), темний шоколад з високим вмістом какао, листові салати, горіхи, морепродукти, перепелині яйця, гарбузове насіння, селера , батат. Для чоловіків і жінок зазначені продукти будуть різними. Так, для чоловіків особливо корисні перепелині яйця, тому що благотворно впливають на потенцію. Темний шоколад позитивно впливає на роботу статевих органів, а червона і чорна ікра сприяє виробленню сперматозоїдів. Жінкам варто додати до свого раціону морську капусту, водорості й устриці – це одні з найсильніших афродизіаків. А такі приправи, як каррі та червоний перець, чудово впораються з тим, аби підвищити ендорфін в організмі.

Це далеко не весь список, але в ньому зазначені основні складові. А що ж протипоказано для лібідо? В першу чергу, алкоголь – він є ворогом номер один для сексу. Кофеїн, цукор і сіль теж бажано звести до мінімуму. Якщо ж жодних проблем з лібідо у вас немає і ви вирішили з цікавості прочитати цю статтю, все одно можна додати деякі з названих продуктів до свого раціону для профілактики. А щодо того, чи впливає раціон на нашу поведінку в ліжку, то тут думки розділилися. Одні стверджують, що це взаємопов’язано, адже якщо порівняти секс і вживання їжі – від обох процесів ми отримуємо задоволення. Виходячи з цього, напрошується висновок, що так, схожість у цьому є. А інші, навпаки, впевнені, що людина вживає їжу відповідно до свого характеру, і до сексуальної поведінки це не має жодного стосунку.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також