YSL випустить лімітовану версію аромату Black Opium Zebra

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

У січні цього року у марки YSL вийде нове видання аромату Black Opium Zebra Limited Edition 2021 лімітований флакон із принтом зебри, так часто використовуваним брендом у своїх модних колекціях.

2021 рік щойно почався, а ми вже не маємо сумнівів у тому, що він буде багатий на цікаві новинки парфумерії. Свій перший б’юті-запуск цього року готова представити французька марка Yves Saint Laurent: у січні парфумерна колекція Opium поповниться лімітованим виданням YSL Black Opium Zebra. Ексклюзивна версія легендарного аромату одягнена в новий гіпнотичний флакон із чорними та срібними блискітками, що створюють візерунок зебри. Сама ж композиція залишиться колишньою (2014 р.).

Східний, гурманський парфум з рок-н-рольним звучанням створено для пристрасних і чуттєвих жінок. Він стартує верхніми нотами апельсинового кольору і рожевого перцю, а потім переходить у серцевий дует кави і жасмину, які змішуються з базовими акордами кедра, пачулі й ванілі, створюючи всю повноту аромату.

Лімітована версія YSL Black Opium Zebra Limited Edition 2021 випускається в концентрації Eau de Parfum, об’ємом 50 мл. Орієнтовна ціна – €78.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також