Зендея — обличчя нової особливої кампанії Valentino

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Зендея — обличчя нової особливої кампанії Valentino

Зендея стала обличчям італійського бренду Valentino, щоб вдихнути в нього нове життя й доносити прихильникам особливі ідеї. Зовсім скоро молода акторка презентує нову, особливу колекцію бренду.

Зендея буквально за декілька років завоювала титул сучасної ікони моди. Кожен вихід акторки, співачки, моделі і за сумісництвом бізнес-леді спричиняє захват у шанувальників і нерідко провокує нові тренди в модній та б’юті-індустрії. Шалений успіх експерти пов’язують із тим, що зірка не просто бездоганно виконує роботу, але і вкладає у свою діяльність особливий сенс і пропагує актуальні цінності. Завдяки цьому італійський модний дім Valentino запросив зірку стати його обличчям.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Zendaya (@zendaya)

«Причина, з якої ми обрали Зендею як нове обличчя Valentino, полягає в тому, що вона є цілісною особистістю, яка використовує свій талант і працює, щоб проявити себе, свої цінності і стати символом нового покоління. А в цьому й полягає сила моди та сила людей — пропагувати важливі ідеї та актуальні цінності. Зендея уособлює все, що я хочу відстоювати в Valentino, у тому числі рівність та інклюзивність», — розповів креативний директор бренду П’єрпаоло Піччолі.

Зендея — обличчя нової особливої кампанії Valentino

Зендея встигла знятися в декількох нових кампаніях бренду, а скоро нетиповим способом представить нову весняну лінійку одягу, яка отримала назву Rendez Vous. Завтра, 17 лютого о 16:00 на YouTube вийде відеоролик, у якому зірка продемонструє нові творіння дизайнера П’єрпаоло Піччолі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Zendaya (@zendaya)

Зйомки нової кампанії проходили в студії Warner Bros. у Лос-Анджелесі. Авторами ролика стали Марсель Рев та Скотт Сакамото. Відомо, що у відео актриса гуляє містом під відому композицію британського гурту The XX Crystalized. Напевно, зірка також розповість історію створення яскравих предметів гардеробу. 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Zendaya (@zendaya)

«Який сорт магії міг бути придуманий просто на вулицях міста?» — так підписано ролик із тизером на YouTube.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також