Зморшки-«маріонетки»: як їх позбутися

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Морщины-«марионетки»: как от них избавиться

Зморшки-«маріонетки» є однією з перших і найбільш поширених вікових змін на обличчі. Проте є хороші новини: позбавитись них можна найрізноманітнішими методами. Читайте добірку від Beauty HUB й обирайте той спосіб, який вам до вподоби.

Зморшками-«маріонетками» називають вертикальні заломи, що йдуть від зовнішньої лінії губ до підборіддя. Як й інші типи мімічних зморшок, «маріонетки» найчастіше спричинені природною втратою колагену – білка, який заповнює шкіру зсередини і надає їй еластичності. Ультрафіолетове випромінювання, різка зміна температур, недостатнє зволоження, стреси – саме ці фактори призводять до розщеплення колагену, і чим більше ви зазнаєте їх негативної дії, тим швидше запускаються процеси старіння.

Яскрава виріженість і розташування зморшок-«маріонеток» на найбільш помітній частині обличчя зазвичай спричиняє бажання якнайшвидше їх позбутися. Зробити це можна як у домашніх умовах, так і в косметолога.

Як позбутися зморшок-«маріонеток»: салонні процедури

Морщины-«марионетки»: как от них избавиться

Лазерне шліфування

Лазерне шліфування входить до числа найбільш ефективних процедур, що дозволяють значно омолодити шкіру й усунути низку дефектів без хірургічного втручання, в тому числі і зморшок-«маріонеток». Під час процедури промінь лазера впливає на клітини шкіри на рівні епідермісу та дерми. Він випаровує вологу в певних клітинах та прогріває тканини. В результаті знімається верхній пошкоджений шар шкіри із заломами і запускаються процеси регенерації, завдяки яким на обличчі буквально наростає новий і красивий шар епідермісу. Прогрівання тканин під час процедури забезпечує ефект ліфтингу шкіри, що додатково надає anti-age-ефект.

Ін’єкції ботулотоксину

Ін’єкції ботулотоксину типу А є популярними рішеннями, аби позбутися мімічних зморшок навколо рота та очей. Препарат використовується в зонах активної міміки людини, аби заблокувати нервові сигнали і розслабити м’язову тканину. Завдяки цьому розгладжуються мімічні зморшки і заломи, а також відновлюється симетричність проблемних зон на обличчі. Дія від «уколу краси» настає через два тижні після процедури і тримається до пів року. Потім препарат повністю виводиться з організму. Ін’єкції самі собою не можуть зупинити старіння, але вони можуть уповільнити процес утворення зморшок, розслабляючи динамічні поверхні обличчя.

Філери

Як і ботокс, філери – це тимчасові ін’єкційні препарати, які можуть допомогти позбутися зморшок-«маріонеток» на початкових стадіях. На відміну від ботулотоксину, який блокує нервові імпульси і паралізує м’язи, філер, в основі якого лежить гіалуронова кислота, – джерело корисних кислот, колагену й еластину. Він заповнює собою складки, заломи, зморшки і заповнює запаси втрачених речовин, що містяться в організмі людини. Філер рівномірно розподіляється під шкірою, плавно розтікаючись, вирівнює нерівності й горбки. В результаті процедури зморшки-«маріонетки» тимчасово зникають, а шкіра в зоні підборіддя стає помітно молодшою і підтягнутою.

Хімічний пілінг

Хімічні пілінги проводяться для контрольованого пошкодження шкірних покривів за допомогою хімічних агентів. Для цих процедур застосовують препарати, що містять АНА (альфа-гідроксикислоти) і ВНА (бета-гідроксикислоти).  Серед АНА-кислот найбільш популярними є молочна, мигдальна, гліколева, піровиноградна. Серед ВНА-кислот фаворитом залишається саліцилова кислота. Хімічні пілінги призначені для видалення зовнішнього шару шкіри (епідермісу), а також частин середнього шару (дерми). Під час процедури забирається пошкодена часом заломлена шкіра, в результаті чого зменшуються прояви мімічних зморшок і пігментних плям і запускаються активні процеси регенерації. Нові клітини шкіри, які генеруються, міцніші, тому продовжують молодість шкіри.

Мікронідлінг

Мікронідлінг, або мезоролерна терапія, – це процедура з використанням спеціального ролера з тонкими короткими голками діаметром від 0,5 до 2,5 міліметра. З його допомогою на шкірі створюються мікроскопічні проколи, завдяки яким стимулюється природне вироблення колагену й еластину і прискорюються процеси регенерації шкіри. Регулярні процедури можуть позбавити зморшок-«маріонеток» і як бонус подарувати обличчю більш однорідний відтінок та здорове сяйво.

Як позбутися зморшок-«маріонеток»: домашній догляд

Ретиноїди

Ретиноїди – це типи синтетичних похідних вітаміну А, що застосовуються при зморшках, акне та фотостарінні. При правильному застосуванні та підібраних професіоналами дозах косметика з ретинолом може давати не гірший ефект, аніж салонні пілінги. Річ у тім, що ретиноїди діють шляхом прискорення природного процесу відлущування шкіри, що сприяє позбавленню від ороговілих клітин і створенню можливості їх заміни на нові. Ці речовини також стимулюють виділення еластину і в результаті надають ефект ліфтингу шкіри.

Пептиди

Пептиди – це сполуки амінокислот, що утворюють білки – основний будівельний матеріал для здорової та пружної шкіри. Вони містяться в шкірі кожної людини, проте з часом перестають активно синтезуватися. На сьогодні існує безліч засобів із синтетичними пептидами, ідентичними до тих, які синтезує сам організм. Потрапляючи в шкіру зовні, вони здатні проникати в глибокі шари шкіри завдяки своїм крихітним розмірам. Проникаючи, пептиди вбудовуються в процеси життєдіяльності клітин, підвищують їх активність і відновлюють внутрішній баланс. Таким чином зморшки-«маріонетки» з часом розгладжуються, а шкіра у природний спосіб підтягується.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також