Женщины объединились в флэшмобе против насилия

  • Туризм в Украине

  • Биохакинг кожи

  • Спецпроект Пептиды

  • Японская уходовая косметика


Среди украинских пользователей Facebook начался флэшмоб #яНеБоюсьСказати. В его рамках девушки и женщины делятся историями о насилии, которому однажды подверглись, с простой целью – заявить о том, что такие случаи далеко не редкость, и общество должно обратить на них внимание.

«Чи задумувалися чоловіки, як воно: виростати у атмосфері, коли до тебе ставляться як до м’яса? Ти нічого не зробила, але кожне вважає себе в праві тебе трахати і розпоряджатися твоїм тілом. Я знаю, до них навряд чи дійде. Я б взагалі нічого не пояснювала, але їх, на жаль, половина людства. Тож нам, жінкам, важливо говорити про наш досвід. Важливо робити його видимим. Будь ласка, говоріть», – пишет на своей странице в Facebook  Настя Мельниченко.

На тему флэшмоба высказался и мужчина – владелец веганского кафе OnePlanet Павел Вышебаба. «#‎яНеБоюсьСказати – верхівка айсбергу. В основі всіх цих історій насилля над жінками лише одне – використання права сили, яке оточує нас щодня. Насилля над жінками, дітьми, літніми людьми, мільйонами тварин, які мають нервову систему, та не мають змоги висловити свій біль під хештегами. Насилля в будь-якому вигляді огидне, тому що принижує і завдає моральної і психічної шкоди як пригноблюваному, так і пригноблювачу. Насилля і біль залишається насиллям і біллю незалежно від того, кому воно завдається – чоловіку, жінці, дитині чи тварині».

Реальными историями о гендерном насилии уже поделились сотни девушек. Не молчите и вы!