5 причин, чому вам потрібно перейти на тверді шампуні для волосся

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

5 причин, чому вам потрібно перейти на тверді шампуні для волосся

Перехід на тверді шампуні і тверді кондиціонери для волосся зараз у моді. Вони компактні, багатофункціональні, не містять пластика, шкідливих речовин і навіть збалансовані по pH. Beauty HUB зібрав п'ять вагомих причин на користь цих б'юті-засобів.

Ви не замислювалися над тим, щоб відмовитися від рідкого шампуню на користь популярного останнім часом мила для волосся? Або ви вже є прихильником таких засобів і тепер хочете переконати друзів і родину приєднатися до вас? Можемо вам з цим допомогти!

Існує багато причин, з яких кожен може отримати вигоду при переході на тверді шампуні і тверді кондиціонери. Вони набагато кращі для нашого волосся, нашого здоров’я, нашого гаманця і нашої планети. Не стримуйте свою цікавість, погляньте на список їхніх переваг нижче.

1. Тверді шампуні більш екологічні

Це, безумовно, причина номер один, щоб переключитися на тверді аналоги шампуню і кондиціонера. Ці маленькі бруски не вимагають упаковки, тому вони набагато безпечніші для навкілля, ніж звичні рідини в пляшках. Багато хто також думає, що перехід на шампунєве мило не більш екологічне, ніж переробка пластика… Не обманюйте себе!  Це вражає, але лише 9% всього пластикового сміття переробляється, 12% ─ знищується, а решта 79% накопичується на звалищах або в навколишньому середовищі (ознайомитися з результатами глобального дослідження американських вчених можна в журналі Science Advances).

За деякими оцінками, жінка використовує від 420 до 500 пляшок шампуню і кондиціонера протягом життя. У сумі виходить жахлива кількість відходів. За даними екологічної благодійної організації Surfers Against Sewage, пластикові пляшки «живуть» у морському середовищі близько 450 років. Використання шампунів в формі мила ─ один із найпростіших способів убезпечити нашу планету і океани від забруднення цією токсичною речовиною.

Твердий шампунь для волосся

2. Тверді шампуні роблять волосся більш здоровим

Твердий шампунь для волосся ─ це концентрат, у якому зібрані, в залежності від призначення для різного типу волосся, витяжки з трав і рослин або ефірні олії. Вони живлять пасма масою корисних речовин, які поліпшать їх силу, якість і зовнішній вигляд. У таких шампунях зазвичай містяться найцінніші олії для волосся (кокосова, арганова, олії ши, какао, макадамії, насіння чіа і конопель).

Ці рослинні інгредієнти набагато м’якше впливають на шкіру голови в порівнянні з агресивними хімічними речовинами. Такого дбайливого ставлення до ваших локонів вам не подарує жоден звичний силіконовий шампунь. До того ж твердий стан краще забезпечує збереження всіх корисних натуральних складових. У рідкому складі також неминуча наявність консервантів, а в твердому брусочку ви їх не знайдете, і ризик появи бактерій зводиться до нуля.

3. Тверді шампуні дуже економічні

Один брусочок вагою близько 100 грамів прослужить вам у 2-3 рази довше, ніж його рідкий аналог, оскільки витрачається шампунєве мило досить повільно і економно. Річ у тому, що тверді формули містять велику концентрацію активних інгредієнтів, тому ви можете використовувати їх на одне нанесення менше. При належному догляді і зберіганні такого шампуню і кондиціонера вам вистачить на 2-3 місяці, а то й на більше.

Не секрет, що традиційні шампуні в пляшках на 80-90% складаються з води. Це означає, що ви багато платите за старий добрий H2O. Якщо ви перейдете на тверді шампуні, то почнете витрачати менше грошей, будете насолоджуватися більш здоровим волоссям і зробите свій внесок у більш світле майбутнє планети. Це непогана угода, погодьтеся.

Твердий шампунь і твердий кондиціонер для волосся

4. Тверді шампуні ідеальні для подорожей

Якщо ви любите подорожувати без нічого, шампунь і кондиціонер у вигляді твердого мила ─ це відмінне рішення і гарантоване позбавлення протікання. З ними вам не доведеться турбуватися про перевірку безпеки в аеропорту, краще планувати місце у валізі і морочитися з поліетиленовими пакетами і мініатюрними пластиковими пляшечками для туалетного приладдя. Вони займуть мінімум місця в сумці, ніколи не проллються на ваші речі і в цілому зроблять ваші пересування безтурботнішими ─ чи то політ у відпустку, чи похід до спортзалу.

5. Тверді шампуні економлять домашній простір 

Компактні тверді шампуні і кондиціонери для волосся зручні не тільки в поїздках, але і для економії місця у власній ванній кімнаті. Вони набагато менші і легші, ніж їхні аналоги в пляшках, що відразу ж зменшить захаращеність на полицях (особливо від напівпорожніх бутлів). Ви зможете значно знизити безлад у душі, а з меншою кількістю речей простір  матиме естетичніший вигляд і прибирати його швидше. Безпрограшний варіант!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також