American Dream: тренди й особливості макіяжу в США

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

макіяж в США

Топ-візажист і наш колумніст Олександр Кодак ділиться своїми спостереженнями, як і чим відрізняється культура макіяжу в США, на що звертають увагу американки та які тенденції панують у світі краси в цій країні.

Макіяж – один із головних атрибутів жіночої краси, який допомагає кожній жінці підкреслити свою індивідуальність. Однак культура макіяжу різниться в різних країнах  залежно від культурних та історичних особливостей. Завжди здається, що десь там, далеко, все зовсім інше. З такими ж уявами приїхав я рік тому в Америку. Мені було цікаво, чим відрізняється макіяж у США, яка тут культура макіяжу, як американські жінки наносять макіяж на роботу тощо. Чи є відмінності, чи ні? Спробую дати відповіді в цій статті.

Особливості асортименту beauty-засобів

Напевно перше, що мене вразило, – це велика кількість косметичних брендів та продуктів, які можна знайти в будь-якому магазині. Накладні вії є дуже популярним продуктом серед американських жінок, які люблять підкреслювати красу та експериментувати зі своїм виглядом. Накладні вії продаються майже у кожному магазині чи аптеці. Крім того, в США дуже популярні різноманітні косметичні процедури та засоби для догляду за шкірою. Ще мене вразило те, як американки полюбляють догляд за волоссям – їх часто можна зустріти з ідеальними укладками.

декоративна косметика

Макіяж як невіддільна частина життя

Американські жінки дуже серйозно ставляться до макіяжу та мають великий досвід використання декоративної косметики з дитинства, експериментують і непогано розуміються на цьому. Додайте ще велику кількість beauty-блогерів та власниць beauty-брендів, які активно рекламують свої продукти в соціальних мережах та на YouTube. Вони діляться з  фоловерами різноманітними трюками та хитрощами з макіяжу, допомагають вибрати правильні відтінки і продукти для конкретного типу шкіри та форми обличчя.

Макіяж у США є невіддільною частиною життя багатьох жінок. Водночас культурні та індивідуальні відмінності роблять його дуже різноманітним та цікавим. Америка – це країна контрастів, тому тут запросто можна зустріти компанію подруг, деякі з яких зовсім без макіяжу, а інші – з дуже яскравим makeup. Жінки першої категорії використовують мінімум декоративної косметики, але приділяють багато уваги догляду за шкірою обличчя, використовуючи сироватки та креми для обличчя. Жінки другої категорії, навпаки, використовують достатньо складні техніки макіяжу та слідкують за всіма трендами.

макіяж у США

Тенденції використання макіяжу

Однак попри різноманітність, деякі загальні тенденції можна помітити. Наприклад, на роботі більшість компаній має власний дрес-код, який містить вимоги до макіяжу. Зазвичай вони на роботі обмежуються використанням природних тонів та універсального макіяжу. Але деякі косметичні компанії можуть рекомендувати носити яскраву червону помаду на роботу.

Щодо особливостей макіяжу на весіллях, американки зазвичай використовують яскравий makeup, який буде мати гарний вигляд на всіх фотографіях. Це може включати блискучий макіяж очей, яскраву помаду та рум’яна, щоб додати обличчю більше життєвості та свіжості.

Окрім вищезгаданих особливостей макіяжу в США, варто звернути увагу на кілька цікавих фактів, що стосуються тенденцій у макіяжі в цій країні:

  • По-перше, на сьогодні в США значно зросла популярність природних та органічних косметичних засобів. За даними звіту від Grand View Research, на 2022 рік глобальний ринок органічної косметики має очікувану вартість понад 22 мільярди доларів США. Така популярність органічних засобів пов’язана зі збільшенням свідомості про вплив хімічних компонентів на здоров’я шкіри.
  • По-друге, в США дедалі більше людей віддають перевагу no makeup тенденції, яка полягає в тому, щоб виглядати природно і ненав’язливо.
  • По-третє, на фоні пандемії COVID-19 зростає популярність віртуального макіяжу. За даними звіту від MarketsandMarkets, ринок віртуального макіяжу має очікувану вартість понад 1,5 мільярда доларів США до 2025 року.

Отже, можна зробити висновок, що макіяж у США – це досить складне і різноманітне поняття, яке постійно еволюціонує й адаптується під різні культури та потреби, має свої особливості та різноманіття, що визначається як особистими вподобаннями, так і трендами та рекомендаціями косметичних компаній і фахівців.

Фото: freepik.com

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також