Макіяж як прояв креативу під час війни, або Як візажисти підтримують свою країну

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Макіяж як прояв креативу

«Не на часі» чи кожен працює на своєму фронті? Гадаю, що це питання виникало у кожного майстра краси. І взагалі, комусь потрібен макіяж чи інші послуги краси під час війни? Чи може контент з українським креативом вплинути чи допомогти?

Наші майстри неймовірно талановиті! І я вірю, що для того, аби привернути увагу до країни, треба говорити всіма способами, в тому числі й через креатив. Зараз, коли весь світ звертає увагу на Україну, кожен з нас може показати, наскільки ми талановиті, сильні та незламні. Це може бути пост у соціальних мережах чи участь в діяльності «Б’ЮТІ Волонтерів», участь у міжнародних змаганнях чи робота в іншій країні з найвищим сервісом, який можуть дати наші майстри. Всі ці кроки дуже важливі та об’єднують нас!

Макіяж з використанням жовто-блакитних кольорів чи атрибутикою української культури – це ще один спосіб нагадування про нас, бо, на жаль, люди не завжди готові дивитися sensitive content. Зараз відомі українські візажисти виступають на великих міжнародних майданчиках, привертають до нас увагу і збирають допомогу для ЗСУ. Дописи в соціальних мережах розлітаються всесвітньою мережею. А якість роботи українських спеціалістів високо оцінюється по всьому світу.

Макіяж Олександр Кодак

Минулого року я взяв участь у складі Національної збірної України від Спілки професіоналів України на міжнародному змаганні, де наша команда отримала кубок чемпіонів світу OMC Hairworld. Це були дійсно незабутні емоції! Стільки підтримки зі всіх куточків світу і такі приголомшливі роботи наших майстрів. Український прапор знову засяяв на міжнародній арені!

Мистецтво не може мовчати! Митець проживає те, що відбувається навкруги, та виплескує емоції у своїй творчості. Створюючи цю роботу, я майже відчував фізичний біль від того, що малюю в той час, коли в країні війна. І водночас розумів, що мистецтво – це потужна сила! Мистецтво має говорити!

Олександр Кодак макіяж

Моя робота – про сильну сучасну українку, вродливу, незламну та квітучу. Про українське мистецтво – я використав мотиви петриківського розпису, який був внесений до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Про те, що ми можемо створювати нові витвори мистецтва завдяки нашій історії.

Моєю музою стала чарівна дівчина, Mrs. Ukraine Globe 2022, амбасадорка БФ «Долоні долі», переможниця Національного конкурсу «Краса Країни 2021» Аліна Вареник. В її очах сила та краса!

Надихайтеся нашою великою культурною спадщиною та вірте в Перемогу!

Олександр Кодак макіяж

Фото:

«Подіумний макіяж», I місце XXV ювілейний чемпіонат України СПУ

Макіяж – Олександр Кодак

Модель – Аліна Вареник

Фото – Тетяна Бундзіло

Зачіска – Данило Мартеміанов

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також