Аромадифузор не пахне: можливі причини і що робити

Разом з технологом-парфумером розбираємося, що робити, коли дифузор не пахне, і як використовувати аромат у будинку, щоб він радував вас якомога довше.

Вибір аромадифузора – питання особистих уподобань, але є один пункт, який важливий абсолютно для кожного. Йдеться, звичайно, про стійкість і яскравість аромату. Навіть якщо спиратися на відгуки і уважно вивчати склад, можна зіткнутися з поширеною проблемою – слабо вираженим запахом дифузора.

Технолог-парфумер і співзасновниця парфюмерно-косметичного бренду INRO Ольга Саєнко розповідає про часті помилки, які можуть істотно погіршити ефект від використання аромадифузора, і способи їх усунення.

Неправильно вибраний об’єм аромадифузора

Аромадифузора ємністю 100 мл повинно вистачати на кімнату площею до 20 кв. м. Якщо поставити його в кімнату 30 кв. м. і більше, аромат буде мати занадто слабке звучання, адже він не розрахований на таку велику площу. Ідеально, коли ви будете використовувати дифузор об’ємом 100 мл у приміщеннях до 20-25 кв. м.

Температура приміщення

Якщо ви поставили аромадифузор у холодну кімнату, де температура нижче 18 ℃, аромат не буде відчуватися повною мірою. Для хорошого розкриття аромату в кімнаті повинно бути тепло, в ідеалі – 20-25 ℃.

Розташування аромадифузора в приміщенні

Дуже важливим є вибір правильного місця для установки аромадифузора. Якщо ви поставили його в кутку або на шафу, де немає циркуляції повітря, він буде відчуватися дуже слабо. Для гарного поширення аромату дифузор повинен розташовуватися в місцях вільної циркуляції повітряних потоків. Наприклад, ідеальним розташуванням стане обідній стіл, що знаходиться в центрі залу, або стійка, що розділяє кухню і вітальню.

Кількість паличок

Тут все просто: чим більше паличок, тим краще поширення аромату.

Старі палички

Іноді люди купують змінний модуль для аромадифузора, заливають в ємність нову рідину, а палички залишають старі. Це категорично неправильно. Завдяки капілярній структурі вони добре вбирають і віддають аромати. Але старі палички можуть «забиватися» і покриватися пилом, тому їх прохідність погіршується, а аромат випаровується значно менше. Варто взяти за правило міняти рідину разом із паличками.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також