Avon розпочав благодійну ініціативу на підтримку жінок, які страждають від домашнього насилля

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Avon розпочав благодійну ініціативу на підтримку жінок, які страждають від домашнього насилля

Компанія AVON започаткувала в Україні ініціативу під назвою «Не мовчи», щоб допомогти жінкам, які потерпають від домашнього насильства. Акція триватиме до кінця місяця.

За даними всеукраїнського дослідження*, у нашій країні 34% жінок стикаються з домашнім насиллям особисто або знають про випадки насильства у своєму оточенні. Водночас дослідження UNFPA Ukraine виявило: 17% громадян вважають, що заради збереження сім’ї жінка має терпіти насильство з боку чоловіка, а кожен четвертий українець (25%) стверджує, що фізичне насилля чоловіка проти жінки можна виправдати*. Проблема насильства над жінками лише поглиблюється в умовах карантинних обмежень: згідно зі статистикою Національної поліції, тільки в першому півріччі 2020 року кількість дзвінків на гарячу лінію з питань насилля зросла на 101 тис., порівнюючи з попереднім роком.

Саме тому Avon започатковує нову ініціативу «Не мовчи» й розпочинає продаж благодійної помади, щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього насильства. 100% прибутку від продажу буде спрямовано на надання психологічної підтримки й прихистку потерпілим жінкам. Назва ініціативи «Не мовчи!» слугує також закликом до жінок не замовчувати проблему насильства в сім’ї, а звертатися по допомогу. Ініціатива триватиме лише впродовж березня.

Avon розпочав благодійну ініціативу на підтримку жінок, які страждають від домашнього насилля

В Україні Avon опікується проблемою насильства над жінками з 2009 року. 2019 року компанія розпочала співпрацю з UNFPA Ukraine (Фонд ООН у галузі народонаселення), аби спільно боротися з домашнім насиллям і допомагати потерпілим. В Україні жінки, які потерпають від домашнього насильства, найчастіше зіштовхуються з двома проблемами: не знають, куди звертатися по допомогу, або не можуть скористатися послугами служб, які надають підтримку постраждалим, через їхню завантаженість і нестачу ресурсів. Тому пріоритетні напрями партнерства Avon і UNFPA Ukraine — поширення інформації про послуги, якими потерпілі жінки можуть скористатися, надання матеріальної допомоги й збір коштів для UNFPA Ukraine через продаж благодійної продукції Avon.

Так, у межах партнерства в листопаді 2019 року компанія Avon передала в розпорядження Фонду ООН у галузі народонаселення благодійну матеріальну допомогу — 77 тисяч одиниць продукції на суму понад 10 мільйонів гривень. Цю продукцію — одяг, взуття, аксесуари — UNFPA Ukraine розподілив і передав у притулки 62 населених пунктів, де перебувають тисячі жінок, які постраждали від домашнього насилля.

«Українки — це жінки великої сили й духу. За роки своєї кар’єри в Avon я не раз пересвідчувалася в цьому, спостерігаючи, як жінки, що втратили віру в себе чи потрапили в скруту, попри все ставали успішними, здійснювали свої мрії. Проте в ситуації, коли жінка стає жертвою домашнього насилля, їй потрібна допомога зі сторони. Тому я закликаю жінок підтримувати одна одну: купувати помаду, щоб разом зібрати більше коштів. Символ ініціативи — помада кольору „сміливий червоний“. І це не просто так. Макіяж допомагає українкам почуватися впевненіше, а це означає не боятися змін, вірити у свої сили й змінювати своє життя на краще», — прокоментувала Єлизавета Коробченко, генеральна директорка Avon в Україні та Грузії.

Акція «Не мовчи» триватиме лише з 1 до 31 березня включно. Придбати лімітовану помаду можна через представника або на сайті.

#Watchmenow 

#осьякяпідтримую

* За даними дослідження «Сучасна українка», проведеного на замовлення ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн», за участю 1000 жінок віком 18—65 років у містах України з населенням 50+ тис., окрім АР Крим і району проведення ООС, липень 2020 р.

** За даними дослідження «Ставлення громадян до гендерно зумовленого та домашнього насильства», проведеного на замовлення UNFPA Ukraine, за участю 1000 респондентів віком від 16 років, які проживають по всій Україні, окрім АР Крим і району проведення ООС, березень 2019 р., лютий 2020 р.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також