Ксенія Мішина стала обличчям нової лінійки парфумів TTA від Avon

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Акторка театру і кіно та зірка популярних телешоу підписала ексклюзивний контракт зі світовим косметичним брендом і стала обличчям нової лінійки парфумів Today. Tomorrow. Always.

У січні 2021 парфумерний бренд №1 від компанії Avon оголошує про партнерство з акторкою театру і кіно Ксенією Мішиною. Зірка стане обличчям нових ароматів Today. Tomorrow. Always від компанії Avon, відзначеної нагородою “Бренд року*”. 

Акторка та зірка найпопулярніших шоу на українському телебаченні взяла участь в ексклюзивному фільмуванні для квітневого каталогу Avon. Ксенія Мішина відзначила, що співпраця з брендом Avon переплітається з її особистою філософією: 

“Синергія між чуттєвістю, сміливістю та окриленістю від кохання, які лягли в основу лінійки ароматів Today. Tomorrow. Always від Avon, повністю імпонують моїй місії та ставленню до життя. На сцені, перед камерою і в житті для мене важливо з головою пірнати у відчуття, щоразу пізнавати себе та відкриватися по-новому. Аромати TTA від Avon закохують у себе з перших секунд і занурюють у чуттєвий квітково-фруктовий світ. Я щаслива, що вони дозволять мільйонам українських жінок надихатися та відчувати себе коханими“.

До нової лінійки ароматів Avon Today. Tomorrow. Always, обличчям яких стала Ксенія Мішина, увійшла низка квіткових ароматів ТТА та новий аромат This Love.

“Ми вважаємо цей альянс максимально вдалим та органічним, адже в основу позиціювання парфумерного бренду TTA закладено кохання та найромантичніші почуття, а Ксенія уособлює прагнення бути коханою та сміливо вирушати на пошуки любові свого життя. Спираючись на дослідження, яке було проведено компанією Avon у 2020 році, ми дізнались, що для українських жінок поняття щасливої родини означає взаємоповагу та любов і лише 57% прирівнюють свою сім’ю до ідеальної. Сподіваємось, аромати ТТА та неймовірна харизма Ксенії Мішиної надихнуть жінок на пошуки гармонії у своєму житті та відкриють їм нові можливості бути коханими та щасливими“, — прокоментувала альянс генеральна директорка Avon Україна та Грузія Єлизавета Коробченко.

Каталог із Ксенією на обкладинці з’явиться в Україні 1 квітня 2021, одночасно з виходом нової лінійки парфумів Today. Tomorrow. Always. 

Більше подробиць — на офіційному сайті my.avon.ua

*Найкращий бренд року 2020 у категорії «Б’юті-сфера», в номінації «Бездоганна репутація», загальноукраїнський конкурс ПП «Гільдія брендів», квітень 2020

Avon — б’юті-бренд №1 в Україні. Завдання компанії — створити найкращі вирішення проблем й можливості для жінок. З 2019 року Avon анонсувала глобальну платформу — «ЗарадиНеї», яка покликана покращувати життя 100 мільйонам жінок щорічно. До 2030 року Avon на глобальному рівні працюватиме для того, щоб жінки всього світу мали рівні можливості для ведення бізнесу, почувалися захищеними, були здоровими та звільнилися від тиску стереотипів про красу. У вересні 2020 року компанія в Україні провела ребрендинг. У комунікації «Ось, що я можу» Avon надихає жінок на те, чого від них зазвичай не чекають — змінювати своє життя та бути успішними одночасно в усіх важливих ролях: мами, дружини, професіоналки.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також