Байки зі склепу: 7 ароматів з нотами диму, крові та сліз

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Напередодні Гелловіну Beauty HUB розповідає про дрімучу палітру інфернальних ароматів, які зробили ставку на не найпопулярніші для світу парфумерії теми: смерті, крові, фатальності, павуків або принаймні сексуального садизму.

Крім тих, хто вважає за краще ексклюзивні й небанальні нішеві аромати на осінь, є категорія людей, яких ваблять більш оригінальні парфумерні шедеври. Сюди належать, наприклад, незвичайні текстури парфумів, а також композиції з нетиповим для масового споживача набором компонентів. Саме такі варіанти ми і зібрали в цій добірці.

Mortal Skin, Stéphane Humbert Lucas 777

Секретний інгредієнт: блакитна глина

Аромат «Мертва шкіра» від Stéphane Humbert Lucas 777, у парфумерів якого «арабський» підхід до складання композицій, заявлено як бальзамічний, деревний і димний. І все ж цей парфум сильно відрізняється від класичних бальзамних, і потрібно бути готовим до його специфічного холодного і майже безтямного звучання, що нагадує невідоме відьмине зілля. А голова змії, яка прикрашає упаковку, і луската текстура кришки підкладають дров до багаття, так що цей майже формаліновий аромат, можна сміливо віднести до розряду гелловінських. Власне, багато в чому саме через його холодне звучання нам і прийшла ідея зробити добірку страшних і дивних ароматів до свята. У базі композиції звучать акорди берези, кедра, сандалу, мускусу, стираксу й амбри, «серцеві» відтінки –  ірис, опопонакс, артемізія, кардамон і мірра, а верхні ноти, що завдають настрій аромату, –  охолоджувальні чорнило, лабданум, ожина і пахощі.

Fatale Intense, Agent Provocateur

Fatale Intense, Agent Provocateur

Для вбрання в стилі Мортіші Аддамс, здатної розбити будь-яке серце, підійде будь-що з колекції Agent Provocateur, бажано фатальне, як, наприклад, аромат з лакрицею Fatale Intense. Тим більше що до цього парфуму також входять акценти чилійського пекучого перцю. Базові ноти: ваніль, амбра і шкіра, ноти серця –  лотос, троянда і магнолія шампака, а також сиза ожина –  в самому верху. Тобто цей аромат все-таки жіночний, втім, як і варто було очікувати від майже порнографічно бренду спідньої білизни, мережив і батогів.

Shaded, Diane Pernet

Shaded, Diane Pernet

У матеріалі про аромати з нотами марихуани ми вже згадували парфуми відомої парижанки Дайан Перне, яка вважає за краще гелловінськи головні убори 365 днів на рік і яку важко не помітити в Парижі під час тижнів моди. Чорні (звичайно ж) флакони її власного парфумерного бренду прикрашено маленькими павуками, і вся лінійка досить готична, дрімуча, в стилі сімейки Аддамс. Так що будь-який з її ароматів можна сміливо поєднувати з тематичними маскарадними костюмами. Ми вибрали деревний Shaded не тільки через назву, а й за поєднання дерева гаяк і ветівера в одному флаконі. Цей парфум в дусі похмурих оповідань Едгара По також містить мускус і морські ноти.

читайте також

Attaquer Le Soleil Marquis de Sade, Etat Libre d’Orange’s

Attaquer Le Soleil Marquis de Sade, Etat Libre d'Orange's

Аромат Etat Libre d’Orange – колаборація з нащадком маркіза, чудовою людиною на ім’я Hugues de Sade, який брав участь у тому числі і в розробці парфуму. Звичайно, це мало статися рано чи пізно, який інший бренд міг би претендувати (та й наважитися) на такий концепт. Втім, Hugues просить не забувати, що його знаменитий прапрадід був насамперед великим мрійником, а не тільки серцеїдом і письменником. «Так, звичайно я вільний коханець (фр. Libertin), але не злочинець, і тим паче не вбивця», – наводить Hugues цитату з листа маркіза його дружині. Цей бальзамічний, мускусно-амбровий аромат побудовано навколо нот квітки ладанцю (або кам’яної троянди), відтінений удом. Його прямолінійне звучання порівнюють з прямотою, з якою варто підходити до самого сексу: рухатися вперед без особливих роздумів і вагань. Нічого іншого від аромату цієї марки в такий колаборації ми й не чекали!

Bull’s Blood, Imaginary Authors

Bull's Blood, Imaginary Authors

Створений парфумером Джошем Мейєром, бренд Imaginary Authors подібно книзі й уяві, обіцяє «доставити нас в нові місця» й оспівує аромат як «мистецтво і провокацію». Bull’s Blood з нотами тютюну іспанських сигар, червоної троянди, пачулі, чорного мускусу, кореня тропічного костуса і нот крові бика – ольфакторне посвячення небезпечним і пекучим чоловічим пристрастям. «Чоловік, який вбив, – це чоловік, який знає пристрасть», – заявляє уявний автор на втіках уявного забороненого іспанського роману. Композиція звучить димними квітами, чорною трояндою, солодкуватими смолами, тобто спокусливо і небезпечно. Будьте обережні і не вдавайтеся в бійки на Гелловін – описане в романах, тим більше уявних, слабо сумісно з реальним життям!

0 Cruel Incense, Blood Concept

0 Cruel Incense, Blood Concept

Інший «кривавий концепт» – назва цілого парфумерного бренду, з «найжорстокішим» ароматом Cruel Incense – «жорстокі пахощі». Цей дрімучий аромат з двома видами кедрів (вірджинським і атласним), запашним речовинами, чорним перцем, деревом гаяк, пачулі й амбровим деревом – та сама казка, що починається зі слів «в чорному-чорному лісі…». Цей гострий і бальзамічний аромат зі східним звучанням було створено 2015 року, і головний акцент у ньому стоїть на важких і обоволікальних нотах пачулі.

Quality Of Flesh, Homoelegans

Quality Of Flesh, Homoelegans

«Якість плоті» не тільки відмінний заголовок для фільму жахів, але й назва аромату нової італійської марки, сайт якої прикрашають фото брутальних чоловіків і філософський текст «про тишу і природність», що стоять за концепцією бренду. Quality of Flesh – чоловічий східний фужерний аромат, який містить усі анімалістичні ноти, необхідні «забійному» чоловічому аромату: бобровий струмінь, запах випорожнень тваринки цивети, а також рожевий і чорний перець, сиракс, ягоди ялівцю, нарцис, пачулі і костус, а в базових нотах, крім анімалістичних тваринних акордів,  – ноти шкіри і бензоїна.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також