Бейонсе планує запуск бренду з догляду за волоссям?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Бейонсе

Днями б’ютіголіки всього світу сполошилися, адже попдіва Бейонсе заінтригувала своїх шанувальників запуском власного бренду з догляду за волоссям. Що ж сталося і чи бути бренду – відповідаємо в матеріалі.

16 травня Бейонсе запостила в своєму Instagram-акаунті три фото, які і стали приводом до розмов у мережі. На першому фото співачка завиває волосся, а перед нею на столику стоять засоби невідомого походження із етикетками на баночках, які мають всі шанси бути лабораторними тестовими зразками нових продуктів. На другому фото зображено молоду Бейонсе, яка заплітає волосся в перукарні своєї матері.

На останньому третьому слайді на сірому фоні написані слова самою королевою Бей:

«Скільки з вас знали, що моєю першою роботою було підмітати волосся в салоні моєї мами? Destiny’s Child починали з виступу перед клієнтами, коли вони робили собі зачіски.

У її салоні я познайомилася з багатьма різними жінками-підприємцями. Я на власні очі бачила: те, як ми дбаємо про волосся, може безпосередньо впливати на наші душі. Я спостерігала, як мама зцілювалася і служила багатьом жінкам. Оскільки я так багато навчилася під час своєї подорожі з волоссям, я завжди мріяла продовжити її спадщину. Не можу дочекатися, коли ви відчуєте те, що я створила».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Beyoncé (@beyonce)

Підозрюємо, що ці слова і фото є натяком на те, що Бейонсе готує для нас щось у світі догляду за волоссям. Як не крути, селебріті-beauty-бренди – це завжди цікаво і захопливо, тож ми точно готові до таких приємних сюрпризів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також