Безголкове збільшення губ з HYALURON PEN

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Якщо дуже хочеться омолодити шкіру і збільшити губи, але при вигляді голки ви починаєте втрачати свідомість, тоді цей метод точно для вас! Збільшити губи швидко, просто і найголовніше – без застосування голки – тепер можливо!

HYALURON PEN був розроблений у Південній Кореї і є альтернативою загальноприйнятим методам омолодження шкіри і збільшення губ. Даний апарат призначений для введення рідких і легких гелеподібних препаратів в шкіру без використання голки. Як результат – інноваційний апарат з Південної Кореї у вигляді безголкового ін’єктора, який є ефективним методом омолодження шкіри. Hyaluron pen складається з основного корпусу і безголкового шприца, в який поміщається необхідний препарат для підшкірного введення. Редакція Beauty HUB розповідає всі тонкощі роботи введення філерів без голки.

Принцип роботи HYALURON PEN

У поршні апарату Hyaluron pen з Південної Кореї знаходиться пружина, яка під фіксованим тиском в 100 бар за 0,2 секунди і через отвір діаметром 0,17 мм вводить філер в підшкірну тканину на глибину 3-4 мм.

Перевага даного методу омолодження шкіри і збільшення губ полягає в першу чергу в безпеці. Ми убезпечуємо себе від проблем, пов’язаних з використанням голки, таких як ішемія або, наприклад, тромболізація судин при збільшенні губ.

Спеціаліст просто приставляє до губ пацієнта апарат Hyaluron pen і натискає на кнопку. У цей момент лунає клацання безголкового ін’єктора і за допомогою ріжучого струменя в губи «влітає» певна кількість філера. І так робиться не один раз.

Спеціаліст може контролювати кількість введеного препарату.

При збільшенні губ за допомогою безголкового ін’єктора гиалурон пен, філер вводиться мікроболюсно по 0,05 мл. При проведенні даної процедури лікарям-косметологам рекомендується використовувати м’який філер (20 мл/мл).

HYALURON PEN

Що таке філер?

Філер називають дермальним наповнювачем, створеним спеціально для усунення вікових проблем. Філери з легкістю позбавлять вас від зморщок і заломів на обличчі, додадуть об’єм вашим губам, вилицям тощо. Вони бувають різної щільності і мають тимчасовий ефект. Тільки лікар-косметолог, ґрунтуючись на індивідуальних особливостях організму пацієнта, може правильно підібрати препарат і виконати процедуру.

Можливості апарату Hyaluron pen не безмежні, і при безголковому збільшенні губ можливо збільшити тільки об’єм губ пацієнта і трохи скоригувати їх асиметрію, якщо така є. Hyaluron pen безсилий для зміни форми губ, створення чіткого контуру губ, формування колон фільтрум, він також не вирішить проблему, наприклад, опущених куточків рота тощо. З цими завданнями впорається тільки голка.

Орієнтовна салонна вартість процедури безголкового збільшення губ за допомогою апарату Hyaluron pen варіюється в межах 3000-5000 грн.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також