Четверта головна героїня продовження «Сексу у великому місті». Хто ж замінить Саманту?

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Секс в большом городе

Як ми і очікували, сценаристи ввели ще одну головну героїню у продовження серіалу «Секс у великому місті», щоб не відмовлятися від ідеї дружби легендарної четвірки. Хто стане новою близькою подругою Керрі, Міранди і Шарлотти?

Ми вже розповідали все, що відомо про продовження серіалу «Секс у великому місті» під назвою Аnd Just Like That .., в тому числі про приєднання до кастингу кількох дівчат, які зіграють нових подруг головних героїнь, аби розвинути тему дружби, що трансформується з роками.

Однак днями стало відомо, що знаменита четвірка подруг збережеться, а замість Саманти, зникнення якої сценаристи обіцяють грамотно обіграти, з’явиться нова героїня. Завдяки Сарі Джесіці Паркер, яка опублікувала фото зі зйомок, ми дізналися, що однією з близьких подруг Керрі, Міранди і Шарлотти стане Ліза Тодд Векслер – режисер-документаліст і мама трьох дітей.

Роль Лізи отримала 50-річна Ніколь Арі Паркер – американська актриса і колишня фотомодель, яку ми не раз бачили в таких серіалах і фільмах, як «Їжа для душі», «Ночі в стилі бугі», «Діамантовий поліцейський», «Уяви собі» і «Згадуючи титанів».

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от SJP (@sarahjessicaparker)

Як можемо помітити на колективних фото, Ніколь Арі Паркер легко влилася у колектив, а колеги раді її вітати у продовженні культового серіалу.

Шанувальники кінокартини відреагували на новину по-різному: хтось зрадів новій героїні, а хтось обурився і заявив, що без Саманти «Секс у великому місті» ніколи не буде колишнім.

А що думаєте ви?

Підписуйтеся на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також