Дизайн посмішки: можливості моделювання корекції зубного ряду

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Дизайн посмішки – зростаюча тенденція в стоматології. Розберемося разом з експертом, що ж це за процедура і кому вона показана.

Кожеяк Олександр, приватна стоматологічна практика ARCADIA DENTAL м. Одеса

* Основна спеціалізація – естетична стоматологія й ендодонтія.

* Спеціаліст з фотографії в стоматології та цифрового аналізу посмішки.

* Сертифікований член Європейського товариства косметичної стоматології (ESCD).

Посмішка – одна з головних рис нашої особистості разом із зовнішнім виглядом. Мати гарну, здорову і яскраву посмішку – це як рекомендаційний лист, навіть якщо не говорити ані слова. З посмішкою ми можемо передавати і спричиняти безліч емоцій невимірного масштабу. Бездоганна і сліпуча усмішка дійсно робить чудеса. Але багато хто з нас соромляться своїх зубів, коли посміхаються. Можливо, причина цього криві або відсутні зуби, щілини або зуби не такі білі, як вам хотілося б. Якими б не були ваші сумніви щодо усмішки, ви можете бути впевнені, що нова технологія, про яку йтиметься, може стати ідеальним рішенням у створенні вашої прекрасної посмішки.

Напевно ви коли-небудь дивилися на кінозірку або знаменитість і у вас виникало питання, чи народилася вона з такою бездоганною посмішкою? Я відкрию вам секрет: майже в кожному випадку відповідь буде негативною. Посмішки, які ви бачите на великому екрані, – це не ті посмішки, з якими народилися зірки кіно. Вони ходили до стоматолога-косметолога, аби створити свою ідеальну посмішку.

Сьогодні одним з помічників стоматолога в перетворенні посмішки є інноваційна технологія – цифровий дизайн посмішки. Ця технологія дозволяє створити і приміряти бездоганний макет вашої посмішки. Вона дозволяє пацієнтові та лікареві прийняти правильне рішення за таких поширених проблем, як непривабливі проміжки між зубами, наявність сколів, або стертих зубів, або їх поворот.

Технологія дизайну посмішки змінила стоматологію, дозволивши пацієнтам до того, як проводити реальну процедуру в роті, показати, як їх зуби, посмішка будуть виглядати наприкінці лікування. У процесі дизайну посмішки ваш стоматолог буде тісно співпрацювати з вами, аби зрозуміти ваше уявлення про ідеальну усмішку. Він підкаже, які форми зубів найкраще доповнять структуру вашого обличчя, підкресливши природну красу.

Як же проходить процес оформлення і що для цього необхідно? Для початку ви відвідуєте стоматологічну клініку для консультації і знайомства, оцінки вихідної ситуації і збору необхідної інформації для подальшої роботи з дизайну посмішки. Процес більше схожий на фотосесію, ніж на прийом у стоматолога. Вам роблять кілька фотографій ваших зубів з різних ракурсів, деякі відеозаписи, коли ви говорите, посміхаєтеся і смієтеся. Вам поставлять низку питань, які дозволять стоматологу зрозуміти ваші побоювання і побажання, що стосуються ваших зубів і посмішки. Використовуючи інноваційний внутрішньоротовий сканер, доктор за лічені хвилини отримає цифрові відбитки ваших зубів, при цьому забезпечуючи вам максимальний комфорт під час проведення процедури та її безпеку. Такі реалії сьогоднішньої цифрової стоматології з акцентом на швидкість і точність. Раніше моделювання посмішки в зуботехнічній лабораторії робили за усередненими естетичними показниками, сьогодні ж ми говоримо про індивідуальність. Всі дані імпортуються в спеціальне програмне забезпечення з багатою цифровою бібліотекою різних форм зубів. Зображення та відео допомагають лабораторії створити більш реалістичну модель зубів, яка може передбачати естетику вашого обличчя й інші важливі аспекти. Таким чином всі отримані дані, ретельний їх аналіз, новітні технології допомагають створювати дизайн вашої сліпучої усмішки.

Через кілька днів ви знову будете запрошені до клініки для попереднього перегляду вашої нової посмішки. Це означає, що ви побачите, як буде виглядати ваша усмішка, і будете знати, чого очікувати наприкінці лікування. Вам буде детально пояснено всі варіанти лікування, а також вартість і очікувані терміни для кожного.

Технологія дизайну посмішки дає можливість не тільки переглянути віртуальні зображення, що показують, як саме ваша нова посмішка буде доповнювати ваші риси обличчя і навіть зачіску, а й приміряти макет нових зубів в порожнині рота. Це одна з найбільш захоплювальних речей в цифровому дизайні посмішки. Це дозволяє вам «протестувати» свою нову посмішку, оскільки ви зможете оцінити зовнішній вигляд своїх зубів, а також їх функціональність. На цьому етапі можна внести будь-які необхідні додаткові зміни, наприклад, ви можете вирішити, що один або два зуби виглядають короткими або занадто довгими, або, можливо, ви хочете, щоб форма або колір ваших зубів якимось чином змінилися. У вас буде можливість детально вивчити кожен аспект вашої посмішки, поки ви не будете повністю задоволені остаточним дизайном.

Щойно ви будете задоволені своїм дизайном посмішки і погодитесь  на конкретне лікування, його можна буде починати.

Найбільшою перевагою цієї інноваційної системи цифрового дизайну посмішки є те, що вона забезпечує передбачуваність лікування і дає вам, пацієнту, душевний спокій і впевненість у результаті, який маєте намір досягти після завершення лікування.

Цифровий дизайн посмішки відкрив нову еру в косметичній стоматології і дозволив легко і достовірно, разом з вами створювати посмішку вашої мрії. І після завершення лікування із застосуванням сучасних технологій ви зможете насолодитися своєю новою посмішкою і з величезною впевненістю продемонструвати її всьому світу.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також