Модні прикраси для зубів: стрази, скайси, кристали

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Напевно, багато хто з вас в юнацькому віці мріяли зробити свою посмішку блискучою за допомогою стразів на зубах. А можливо, ви і самі були тим підлітком, який додавав своєму образу родзинку і неповторність у такий спосіб. Чи популярні прикраси для зубів зараз? Запитуємо експерта.

Прикрашати зуби може будь-яка людина, незалежно від статі, професії та віку. Однак зазвичай це роблять дівчата-підлітки і молоді люди, які хочуть оригінально виглядати і дивувати оточення своєю сліпучою посмішкою в прямому сенсі цього слова.

Чи можна сьогодні стверджувати, що стрази на зубах – досі тенденція XXI століття? З чого все починалося в історії модних стоматологічних «фішок» для зубів? Що потрібно знати перед установленням такої краси? І, врешті-решт, чи потрібно вам це?

Розібратися в цих питаннях нам допомогла стоматолог-пародонтолог топової стоматології IDEALE Юдіна Тетяна Ігорівна.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Топовая Стоматология 𝐈𝐃𝐄𝐀𝐋𝐄 🦷 (@ideale_stom_ua)

– Тетяно, як ви вважаєте, прикраси для зубів це тренд або пережиток минулого?

– Протягом багатьох років прикраси для зубів користуються популярністю як у знаменитостей, так і у людей середнього класу, і не втрачають своєї актуальності й досі. До речі, першою, хто поставила собі стрази в зуби, була співачка Мадонна. Саме вона ввела моду на прикраси в зубах.

– Що таке скайси і в чому їхня відмінність від звичайних страз?

– Скайси – це плоскі, тонкі прикраси на зуби у вигляді страз з дорогоцінних металів і каменів. Вони розроблені спеціально для зубів. Звичайні стрази, які використовуються в одязі, аксесуарах або нігтьовому дизайні, не можна застосовувати в стоматологічних цілях. Їх основний мінус в тому, що вони не можуть перебувати в середовищі з постійною вологістю.

Першими, хто розробив скайси (від англійського skyce), була компанія Ivoclar Vivadent. Вони виготовляються з кристалів Swarovski, за зовнішнім виглядом не відрізняються від дорогоцінних каменів і не тьмяніють з роками. На сьогодні найменування skyce перестало бути комерційним, так називають всі стрази будь-якого виробника.

– Як встановлюють скайси на зубах і як довго тримається така аплікація?

– Встановлювати скайси на зубах має лікар-стоматолог, використовуючи спеціальні матеріали. Процедура абсолютно безболісна і безпечна для емалі. Важливим аспектом є вибір місця фіксації виробу, яке залежить від особливостей посмішки кожної людини. Скайси тримаються протягом кількох років. Якщо ви захочете зняти прикрасу, необхідно буде звернутися до стоматолога.

– Чи є протипоказання для установлення прикрас на зуби?

– Скайси встановлюються тільки на здорові зуби. Вони привертають до себе увагу, тому перед цією процедурою варто привести до ладу весь зубний ряд: зробити професійну чистку, пролікувати карієси, можна провести процедуру відбілювання. Жодних вікових обмежень немає.

Скайсы на зубах

читайте також

– Чи потрібен особливий догляд за зубами з кристалами?

– Щоб навколо скайса не утворювався темний наліт, не можна нехтувати гігієною ротової порожнини. Необхідно двічі на день ретельно чистити зуби, використовувати зубну нитку, своєчасно відвідувати стоматолога. Бути дуже обережним у використанні електричних і звукових щіток, не використовувати абразивні зубні пасти. Не потрібно гризти насіння і розколювати горіхи.

– Які ще модні фішки можна використовувати в стоматології?

– Поряд зі скайсами успішно конкурують такі прикраси, як твінкли (twinkles) і грилзи (grills). Головна відмінність твінкла від скайса – це застосування справжніх дорогоцінних каменів (діаманти, рубіни, смарагди тощо) і наявність найрізноманітніших форм. А грилзи в перекладі з англійської означає «решітка», і це повною мірою відображає суть цієї прикраси. Вони виглядають як накладка на один або більше передніх зубів, бувають найрізноманітніших видів. Створюються в основному за індивідуальним замовленням тільки з дорогоцінних металів: золото, срібло, платина. Можуть бути прикрашені ювелірним камінням.

– Всіх цікавить вартість такого задоволення. Яка орієнтовна ціна за камінчик в одному зубі?

– Вартість скайса залежить від розміру виробу. В середньому ціна скайса на один зуб стартує від 500 грн.

Для довідки

IDEALE – це топова стоматологія в Києві, яку вибирають українські зірки, політики, інфлюенсери і сім’ї, які усвідомлюють важливість красивої та здорової посмішки. Клініка працює виключно з використанням матеріалів, цифрового і 3D-обладнання провідних світових лідерів сучасної стоматології. Власниками клініки IDEALE є сімейна пара Олексій та Наталя Мухіни.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Топовая Стоматология 𝐈𝐃𝐄𝐀𝐋𝐄 🦷 (@ideale_stom_ua)

IDEALE в соціальних мережах:

Instagram – @ideale_stom_ua

TikTok – @ideale.dental

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також