Дизайнер Кензо Такада помер від коронавируса

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Пандемія COVID-19 продовжує руйнувати долі людей, а також забирати їх життя. 4 жовтня у віці 81 рік помер японський модельєр Кензо Такада, більш відомий як Kenzo, який створив свій лейбл у Парижі в 1970-х роках.

У віці 81 рік Такада помер від ускладнень, пов’язаних із COVID-19, у Американській лікарні Парижа в Нейї-сюр-Сен, житловому передмісті на західній околиці столиці, повідомив французьким ЗМІ його представник.

Відомий своїми барвистими мотивами й оригінальними силуетами, в яких змішалося японське натхнення, наприклад, кімоно, з іншими фасонами, Такада також славиться своїми парфумерними лінійками й колекціями по догляду за шкірою.

Багато хто думає, що парфумерну продукцію він запустив на сході свого кар’єрного шляху, однак це не так. У 1988 році дизайнер випустив свою першу лінійку жіночої парфумерії під назвою Kenzo Parfum.

Підтверджуючи його смерть у заяві в Instagram, бренд Kenzo віддав належне його використанню кольору й сказав, що лейбл і раніше надихався його життєлюбством та оптимізмом.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от KENZO (@kenzo)

Такада, який також займався дизайном оперних костюмів, починав із невеликого магазину в Парижі, але незабаром досяг зоряного статусу. Його сучасниками в період розквіту паризької моди були Жан Поль Готьє та Ів Сен-Лоран. На цьому коло інтересів підприємливого Такада не закінчилася: в 1993 він продав бренд Kenzo й зайнявся створенням посуду, аксесуарів і предметів інтер’єру.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також