ReOxy-терапія: новий метод відновлення після COVID-19

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Українські клініки активно розробляють програми реабілітації та профілактики COVID-19. Одним із важливих інструментів для відновлення рівня кисню в крові є метод інтервальної гіпоксичної терапії. Детальніше про це розповіла Ольга Щербанеско, лікар-дерматовенеролог, експерт AlfaSpa.

Цей метод засновано на дозованому і помірному зниженні рівня кисню у вдихуваному повітрі. Відомо, що у відповідь на контрольоване короткочасне зниження надходження кисню відбувається активізація всіх адаптаційних механізмів і стимуляція відновлення організму за рахунок внутрішніх ресурсів.

Унікальний і єдиний у своєму роді апарат ReOxy визначає рівень адаптаційних можливостей організму. Апарат автоматично розраховує індивідуальні параметри навантаження і підтримує їх протягом всього майбутнього тренування. Унікальна технологія моделює умови висотних тренувань (до 6 500 метрів).

Нещодавно в журналі Respiratory Physiology & Neurobiology було опубліковано статтю відомого вченого в області високогірної медицини Prof. Gustavo Zubieta-Calleja (Director of High Altitude Pulmonary and Pathology Institute, Vice-President of International Society of Chronic Hypoxia) і його колеги з Institute Universitaire de Cardiologie et de Pneumologie de Québec. У статті було проаналізовано епідеміологічні дані щодо COVID-19 в Тибеті й високогірних районах Болівії та Еквадору порівняно з даними, отриманими в регіонах на рівні моря.

Автори пишуть: «Наш епідеміологічний аналіз пандемії COVID-19 чітко вказує на зниження поширеності і впливу інфекції SARS-CoV-2 в популяціях, що живуть на висоті більше 3 000 м над рівнем моря. Причина зниження серйозності глобального спалаху COVID-19 на великій висоті може бути пов’язана як з екологічними, так і з фізіологічними факторами. Додаткова фізіологічна акліматизація життя на великих висотах пов’язана з посиленням вентиляції, транспорту кисню і підвищенням оксигенації тканин». ⠀

Це найкраще пояснення того, як дозовані гіпоксичні тренування на апараті #ReOxy можуть стати серйозною профілактикою захворювання або захисту нашого організму від грізних наслідків COVID-19.

Посилання на дослідження

https://www.aimediq.com/about-us/ 

https://www.aimediq.com/covid_19/

Що потрібно знати про апарат ReOxy

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от AlfaSPA Development🇺🇦 (@alfaspa)

ReOxy – єдиний у світі апарат, що володіє технологією нормобаричної гіпокситерапії. Процедура на цьому апараті імітує високоінтенсивні інтервальні тренування в високогір’ї, зміцнює здоров’я і серцево-судинну систему, підвищує імунітет, омолоджує, покращує всі фізичні норми, стимулює нормалізацію ваги.

В умовах глобальної пандемії ReOxy-терапія зарекомендувала себе як найбільш ефективна технологія для відновлення пацієнтів після COVID-19. Її використовують у всьому світі.

ReOxy-терапія підвищує стійкість до нестачі кисню за рахунок тимчасової гіпоксії. Термін «гіпоксія» широко застосовується в практичній медицині як вказівка на зниження вмісту кисню в крові, окремих органах і тканинах організму. Виникає такий стан з різних причин: в разі нестачі кисню (наприклад, в горах), через проблеми з легенями, порушення кровообігу або через низький вміст еритроцитів і гемоглобіну в крові.

COVID-19 відрізняється вражаючою неоднорідністю симптомів, і в цьому його головна небезпека. У пацієнтів з тяжкою гіпоксією (низьким рівнем кисню в крові) може бути як виражена задишка, так і спокійне дихання, що навіть породило термін «щаслива гіпоксемія».

Як відбувається процедура

Пацієнт дихає через маску короткими інтервалами (6-7 хвилин) гіпоксичним повітрям, яке чергується з подачею повітря, збагаченого киснем. В результаті організм «повертається» до нормального рівня забезпечення киснем. ReOxy-терапія як спосіб реабілітації призначається і здійснюється тільки під контролем лікаря.

Клініка Age & Beauyy Clinic (Харків) розробила повноцінну програму відновлення після COVID-19.

На сьогодні в світі 41 мільйон людей інфіковано COVID-19, в Україні – понад 400 тис. лабораторно підтверджених випадків. Вплив вірусу призводить до ураження легенів, серця, нирок, шлунково-кишкового тракту і центральної нервової системи, що збільшує ризик розвитку довгострокових проблем зі здоров’ям.

Звичайно, що значній частині хворих на COVID-19 необхідна буде реабілітація безпосередньо після перенесеного захворювання. Ця стратегія також рекомендується Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Мета програми – оцінка і допомога у відновленні функцій органів і систем, а також профілактика розвитку постковідного синдрому.

Програма працює в два етапи:

 1. Скринінг
 • Збір анамнезу.
 • Огляд терапевта.
 • Визначення рівня кисню в тканинах.
 • Проведення спірометрії.
 • Реєстрація ЕКГ з метою розробки персоніфікованого плану відновлення.

Тривалість першого етапу – 45 хвилин.

 1. Індивідуальна програма реабілітації
 • В першу чергу, важливо покращити дихальну функцію і нормалізувати роботу дихальної та скелетної мускулатури. Для цього в клініці є єдиний в Харкові апарат ReOxy, який дозволяє забезпечити унікальну процедуру інтервального гіпоксичного тренування.
 • За показаннями для пацієнта буде розроблено програму нутритивної підтримки, що сприяє відновленню ШКТ.
 • За необхідності також буде розроблено індивідуальну програму фізіотерапевтичного лікування.

Тривалість другого етапу індивідуальна. Ранній початок реабілітації – запорука швидкого повернення до здорового та повноцінного життя.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також