Ефект накладних вій: як використовувати праймер під туш

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Якщо ви багато разів чули про праймери для вій і туші, але не наважувалися спробувати продукт, розповідаємо, що дає засіб і як його використовувати.

Пам’ятаєте, на початку 2000-х з’явилися двосторонні туші, де в одному тюбику була стандартна чорна туш, а в іншому – якийсь білий крем? Це був праймер для вій, який вельми полюбився дівчатам. Однак зі зростанням популярності процедури нарощування про базу під туш всі стали забувати, адже потреба в продукті відпала.

Зараз, коли в моду повертається натуральність, багато хто різко згадали про чудо-продукт, який здатний подарувати ефект накладних вій.

Незважаючи на те, що багато хто вважає праймер для вій непотрібним додатковим кроком в макіяжі, різниця в макіяжі очей з ним і без нього величезна. Просто спробуйте нанести базу під туш і ви отримаєте більш щільні, густі, довгі й міцні вії, які збережуть вигин, створений керлером, до кінця дня. І туш теж обсипатися не буде, та й під снігом або дощем ви не перетворитеся на соліста групи Kiss. Як? Формули сучасних праймерів для вій створені на основі компонентів, що доглядають, які проникають всередину волосків і живлять їх. Крім того, до складу входять інгредієнти, які створюють на віях захисну плівку, потовщуючи і подовжуючи їх. В результаті праймер залишає липку поверхню, яка служить ґрунтовкою, що закріплює туш на поверхні вій. Так, навіть не водостійка туш не потече від дощу або спеки.

Для коротких або негусто вій – це чарівна паличка. Продукт, який раніше був інструментом візажистів, зараз може використовувати кожна дівчина. За допомогою якісної бази будь-яка з нас може створити макіяж, який виглядатиме, як професійний.

Проте, візажисти не рекомендують використовувати праймер кожен день, оскільки він разом з тушшю додає вагу віям, від чого вони можуть частіше випадати. Однак для вечірнього макіяжу або для стійкого макіяжу при поганих погодних умовах база під туш – must-have.

Якщо ж ви хочете використовувати основу під туш кожен день, вибирайте легкі формули з компонентами, що доглядають, – вони діють одночасно як база і сироватка для вій, піклуючись про них і прискорюючи їхній ріст. Високотехнологічні праймери подовжують і розділяють вії, додаючи їм об’єму, і захищаючи від виникнення грудочок, осипання і розтікання туші.

Ефект накладних вій: як використовувати праймер під туш

Як наносити праймер на вії

  1. Почніть з керлерів – праймер допоможе зберегти створений завивателем вигин вій цілий день, а самі вії будуть виглядати більш довгими, майже ляльковими.
  2. Нанесіть базу під туш. Помістіть щіточку біля самих коренів вій і акуратно просувайте її вгору, як ніби ви використовували туш для вій. Якщо ваш праймер має легку формулу, сміливо нанесіть другий шар через кілька секунд, коли перший трохи підсохне. По суті, праймера забагато не буває.
  3. Додайте туш. Ви отримаєте кращий результат, якщо будете наносити туш, поки праймер до кінця ще не висох. Сір Джон, візажист Бейонсе, пропонує фарбувати вії спочатку з тильної сторони, а потім – як зазвичай. Такий крок особливо необхідний в тих випадках, коли ви використовуєте основу під туш білого кольору. Це допоможе повністю зафарбувати праймер і при закритті очей ніхто не помітить білих просвітів.

Зазвичай при використанні праймерів вії не склеюються, однак ви завжди можете пройтися спеціальною щіточкою для поділу вій, щоб зробити макіяж більш природним (наскільки це можливо).

Коли ви знаєте, як правильно наносити праймер для вій, справа за малим – вибрати якісну базу. У нас є кілька продуктів на прикметі.

Givenchy Base Mascara Perfecto

Givenchy Base Mascara Perfecto

Продукт ніжної рожевої консистенції спрощує нанесення туші, збільшує волоски в об’ємі, захищаючи їх від пошкодження. До складу входить екстракт протеїнів сої, який відновлює структуру вій, робить їх більш гладкими. Також формула збагачена бджолиним і карнаубським воском, які надають об’єм і ефективно подовжують вії, не обтяжуючи їх. Придбати продукт можна в мережі офіційних косметичних магазинів і на сайті, об’єм 8 мл, орієнтовна ціна 914 грн.

Shiseido Nourishing Mascara Base

Shiseido Nourishing Mascara Base

Основа з легкою гелевою прозоро-білою формулою рівномірно розподіляється по всій довжині вій завдяки м’якій щіточці. У складі формули – екстракт водоростей, який зволожує, живить і захищає волоски від ламкості. При регулярному застосуванні засіб відновлює вії, підвищуючи їхню еластичність. Придбати можна на сайтах офіційного дистриб’ютора бренду, об’єм 8 мл, орієнтовна ціна 929 грн.

M.A.C. Prep and Prime Lash

M.A.C. Prep and Prime Lash

База для вій подовжує стійкість туші, перешкоджаючи її розтіканню, осипанню і розмазуванню протягом дня. Висихаючи, база стає повністю прозорою, так що її можна використовувати замість туші для створення макіяжу-без-макіяжу. Придбати можна в магазинах бренду або на сайтах офіційних дистриб’юторів, об’єм 8 г, орієнтовна ціна 623 грн.

Dior Diorshow Maximizer 3D Triple Volume Plumping Lash Primer

Dior Diorshow Maximizer 3D Triple Volume Plumping Lash Primer

Праймер-сироватка для вій рівномірно покриває кожен волосок, створюючи на його поверхні захисний шар. База подовжує і збільшує в об’ємі вії, не обтяжуючи їх. Придбати можна в офіційній мережі косметичних магазинів, об’єм 10 мл, орієнтовна ціна 795 грн.

YSL Mascara Volume Effet Faux Cils Flash Primer

YSL Mascara Volume Effet Faux Cils Flash Primer

Ультралегка формула створює тонке покриття, яке збільшує довжину і об’єм вій, а також подовжує стійкість туші. Склад збагачений компонентами, що доглядають, які мають поживну і зміцнювальну дію. Придбати можна в офіційній мережі косметичних магазинів, об’єм 5,1 мл, орієнтовна ціна 971 грн.

NoUBA Cil Prodige Lash Extension

NoUBA Cil Prodige Lash Extension

Формула створює ефект нарощування завдяки волокнам, які входять до її складу. Вони приєднуються до туші, утворюючи додатковий об’ємний шар і подовжуючи вії. Придбати можна на офіційних сайтах дистриб’юторів бренду, об’єм 6 мл, орієнтовна ціна 785 грн.

Mary Kay Lash Primer

Mary Kay Lash Primer

Форма щіточки з двома видами щетинок виключають злипання вій і забезпечують рівномірне нанесення засобу по всій довжині. Запатентований комплекс Panthenol-Pro оздоровлює кератиновий шар волосків. Придбати можна на офіційному сайті бренду, об’єм 8 мл, орієнтовна ціна 300 грн.

NYX Big & Loud Lash Primer

NYX Big & Loud Lash Primer

База додасть віям об’єм і густоту, зробить їх більш виразними. Зручна щіточка дозволить рівномірно розподілити праймер по всій довжині вій. Поєднання полімерів у формулі продукту забезпечить стійкість макіяжу. Придбати можна в офіційній мережі косметичних магазинів і на сайті бренду, об’єм 9 мл, орієнтовна ціна 225 грн.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також