Як швидко відростити вії: топ-6 сироваток-активаторів

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Для тих, хто вирішив ступити на стежку натуральної краси та відмовився від нарощування, ми обрали найкращі сироватки для росту вій.

Вії проходять три фази циклу зросту: анаген, катаген і телоген. Фаза анагена – це активна фаза росту, що триває 15−20 днів, протягом яких 40% верхніх вій і 15% нижніх активно ростуть. Фаза катагена є періодом спокою, при якому зріст і виробництво пігменту зупиняються. Остання фаза телоген – це період, коли ваші вії стають більш тонкими й випадають, щоб звільнити місце для нового волосся, що росте з фолікула. Остання фаза може тривати від 30 до 45 днів.

Сироватка для вій може прискорити їх ріст у фазі анагену, а також продовжити період часу під час катагенної фази. Формула продовжує життєвий цикл вії, тому вони не випадають і не втрачають пігмент.

Проте, якщо ви готові користуватися сироватками або будь-якими іншими засобами для росту вій, запасіться терпінням. Склад вимагає часу, аби показати перші результати, тому всі засоби для росту вій потрібно використовувати регулярно, щодня. І так, сироватки лише повернуть натуральну густоту й довжину вій, але не перетворять природно короткі волоски на мегаоб’ємні вії, як у рекламі.

Ось кращі засоби та сироватки для росту вій.

Nanolash, Eyelash Serum

Унікальна активна сироватка Nanolash допоможе створити вії, що вражають довжиною, яскравим кольором і надзвичайною щільністю. Вам знадобиться всього місяць для бажаного перетворення, так як продукт за 30 днів застосування зробить вії довшими на 50%. Але це ще далеко не все. Активна сироватка значно поліпшить щільність і міцність вій. Секрет її ефективності в унікальній формулі на основі високоякісних натуральних інгредієнтів, які стануть кращим рішенням для чутливих вій. Об’єм сироватки 3 мл.

Shiseido Full Lash Serum

Shiseido Full Lash Serum

Продукт подвійної дії, що працює і для вій, і для брів. У цієї сироватки товстий аплікатор, який добре покриває основу лінії вій і всі волоски. Ця зволожуюча формула допоможе відновити ламкі вії, прискорюючи їх ріст та повертаючи густоту. Придбати продукт можна в офіційних магазинах марки або на сайтах, об’єм 8 мл, орієнтовна ціна 1450 грн.

LashFOOD Phyto-Medic Eyelash Enhancer

LashFOOD Phyto-Medic Eyelash Enhancer

Один із улюблених засобів б’юті-блогера Тіні Паносян, а ця панянка може похвалитися густими й пишними віями, тому спробувати варто. Засіб містить соєвий протеїн і екстракт лаванди, тому сироватка помітно подовжує вії, зміцнює їх і робить більш щільними та об’ємними навіть найтонші волоски. Придбати можна на сайтах, об’єм 3 мл, орієнтовна ціна 2260 грн.

Clarena Eyelash Booster XXL

Clarena Eyelash Booster XXL

Сироватка містить вітамінний комплекс, який активує обмінні процеси у верхніх шарах шкіри навколо фолікул вій. Прискорення циркуляції крові відбувається за рахунок наявності у формулі екстракту кореня женьшеню. Засіб також можна використовувати для росту брів. Придбати можна на сайтах і в косметичних магазинах марки, об’єм 4 мл, орієнтовна ціна 740 грн.

Xlash Eyelash Serum

Xlash Eyelash Serum

Відома сироватка для росту вій Xlash, яку кілька років тому активно розхвалила Кім Кардаш’ян. Реаліті-зірка згадувала на своєму сайті, що наносить її раз на день, перед сном. Судячи з її довгих вій, засіб працює. Та й чому б йому не працювати, в складі: біотин, гіалуронова кислота, пептиди, рослинні екстракти, гліцерин і пантенол, які зміцнюють волоски та прискорюють їх ріст. Придбати засіб можна в офіційних магазинах або на сайті, об’єм 3 мл, орієнтовна ціна – 1270 грн.

Vichy LiftActiv Anti-Aging Serum 10 Eyes and Eyelashes

Vichy LiftActiv Anti-Aging Serum 10 Eyes and Eyelashes

Якщо ви любите мультизадачні засоби, ось найкраща сироватка для росту вій, яка бореться зі зморшками навколо очей і одночасно прискорює ріст вій. Тому її потрібно наносити на повіки та добре розподіляти по лінії росту вій. Придбати можна в косметичних магазинах або на сайті, об’єм 15 мл, орієнтовна ціна 700 грн.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!