Ефірні олії проти вірусів

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Чи можна за допомогою ефірних олій убезпечити себе і своїх близьких від інфекційних бактерій і вірусів, особливо в нинішній ситуації?

У кожного є свої методи боротьби: хтось купує хімічні засоби для чищення, а хтось захищається за допомогою натуральних ефірних олій. Наскільки ефірні олії виявляться ефективними в цій ситуації, розповідає редакція Beauty HUB.

Компоненти різних ефірних олій можуть порушити життєвий цикл вірусу на різних стадіях. Застосування ефірних олій з такою метою може стати корисним, якщо правильно їх використовувати.

Як правильно використовувати ефірну олію?

У приміщенні ефірну олію краще використовувати в дифузорі або зволожувачі повітря (8-10 крапель на дифузор).

Можна змішати ефірні олії з олією-носієм і готову рідину наносити на шкіру в області носа, шиї і на зап’ястку. Також можна використовувати суміш для протирання грудей і тіла під час застуди. Це допоможе зменшити симптоми і захистить вас від бактерій і вірусів.

Щоб убити мікроби на поверхнях, потрібно додати 25 крапель ефірної олії на 250 мл води. Готовим засобом можна обробляти поверхні вдома й автомобілі.

Ефірну олію можна застосувати для очищення повітря в кімнаті. Для цього потрібно просто розпорошити 8-10 крапель ефірної олії без використання води.

Які ефірні олії можна використовувати як противірусний засіб?

Евкаліпт. В ефірній олії евкаліпта міститься велика кількість камфори й аромату, які надають їй потужних бактерицидних властивостей. Це робить ефірну олію евкаліпта чудовим засобом для боротьби з інфекціями і вірусами. Крім того, її бактерицидні властивості роблять її ще й антисептичною, що підходить також для лікування опіків, порізів, ран і саден.

Эфирные масла против вирусов

Чайне дерево. Це прекрасний засіб підходить для боротьби з бактеріями і вірусами в повітрі. Також чайне дерево від природи є чудовою антисептичною та протигрибковою олією. Чайне дерево ідеально поєднується з евкаліптом, тому що отримана суміш здатна вбити інфекцію і навіть кишкову паличку.

Лимон. Ефірна олія лимона є прекрасним очисником, оскільки володіє антибактеріальними та противірусними властивостями. Також ефірна олія лимона чудово підходить для дезінфекції механічних поверхонь, посуду та одягу. Аби приготувати універсальний засіб для чищення вдома, потрібно додати ефірну олію лимона в білий або яблучний оцет.

Кориця. Ефірна олія кориці містить коричний альдегід і може широко використовуватися для лікування різних захворювань, вбиває віруси і бактерії. Кориця також є сильною антибактеріальною ефірною олією.

Лаванда. Ефірна олія лаванди не тільки вважається одним з найсильніших антибактеріальних засобів, але також здатна зміцнити вашу імунну систему і протистояти хворобам і вірусам. Ще ефірна олія лаванди відмінно підходить для лікування різних шкірних захворювань (псоріаз або прищі), а також запобігає інфекції при порізах, ранах або опіках.

Синій деревій. Ефірна олія деревію здатна захистити від респіраторних захворювань. Також ефірна олія деревію покращує кровообіг, допомагає усунути запалення будь-якого типу в організмі.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також