Про мамопластику і любов до себе: спецпроєкт Fox lingerie

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Український бренд білизни Fox lingerie і медичний центр R + запустили спільний спецпроєкт про усвідомлене ставлення до свого тіла. В рамках Всесвітнього місяця підвищення обізнаності щодо раку молочної залози експерти центру відповіли на питання щодо збереження здоров'я грудей.

Instagram Beauty HUB

Знайти гармонію, прийняти й полюбити себе прості бажання, які часто важко втілити в життя. Реальність інша: дівчата зазнають критики через зовнішність, втрачають впевненість і повагу до себе, через що багато хто йде на радикальні заходи і втручання. Не тільки за рекомендацією лікаря, але й  щоб позбутися комплексів і набути впевненості в собі.

Команда українського бренду Fox lingerie і медичного центру R+ надихають дівчат любити і поважати своє тіло, підвищувати усвідомленість і формувати стійкі принципи.

Героїні спецпроєкту успішні, красиві та щасливі дівчата, в житті яких була мамопластика за медичними або естетичним показаннями: Лера Корж, Анна Антоненко і Лера Квасневська.

Аня Антоненко, інфлюенсер, щаслива людина, модель

Про прийняття рішення

Я виграла в конкурсі в Instagram операцію у лікаря, до якого дуже хотіла потрапити на мамопластику. Довго готувалася й обмірковувала це, років з 18. У 22 у мене виявили фіброаденоми, за якими можна було стежити, але я зважилася на операцію. Під час чергового огляду у мамолога вирішила проконсультуватися і про пластику грудей. Зараз розумію, наскільки важлива в той період була для мене підтримка близьких, вони не відмовляли мене.

Життя після

Уже після мамопластики я народила дитину, годувала її грудьми і почувалася чудово. Саме цей крок підштовхнув мене більше працювати над собою, а не просто чекати дива. Я відкрила в собі жіночність, чуттєвість, впевненість все те, чого мені так не вистачало в собі ще з юних років.

Повторили б зараз?

Однозначно, так. У мене не вийшло прийняти своє тіло таким, яке воно було, і я знайшла інші способи і можливості. Якби не конкурс і вдача, то все одно знайшла би спосіб зробити це.

Усвідомлене ставлення до свого тіла це:

В першу чергу, відчувати сигнали свого тіла, піклуватися про нього спорт, харчування, духовний розвиток. Завжди стежити за якістю продуктів, косметики для тіла, адже важлива кожна деталь.

Лера Корж, співзасновниця школи здорового тіла @avq_fitness і avq_clothes

Про прийняття рішення зробити мамопластику

Це був психологічний аспект: я начебто виросла, але не відчувала себе дорослою і жіночною. Ніколи не замислювалася над пластикою, допоки моя клієнтка не розказала про свій досвід і не поділилася нюансами. Незабаром я була записана на консультацію і подальшу операцію до хірурга, який був ще й другом сім’ї. Спочатку у мене навіть не було всієї суми, тому близько 5 місяців заощаджувала. А ще я нічого не дізнавалась про операцію.

Відновлення не було складним, але коли зняли бандаж, то побачила, що груди опустилися несиметрично. Все через те, що зазвичай жіночі м’язи мають товщину близько 2 мм, а у мене були 2 см через постійні заняття спортом, і один м’яз затиснув ліву частину грудей. Тому через два місяці мені зробили повторну операцію, але вже під місцевою анестезією, а не під загальним наркозом. Не бажаю нікому пережити таке, і якби я знала, як це, ніколи б не зважилась на цей крок .

Після другої операції груди вже були на одному рівні, але посередині з’явилася ледь помітна ямочка. Мені сказали, що вона вирівняється. Протягом двох років ямочка тільки збільшувалася, і вже інший хірург під час консультації повідомив, що мені вирізали нижню капсулу разом з моєю жировою тканиною.

Щоб було зрозуміліше, уточню: силіконовий імплант має своєрідні маячки, за якими перевіряється симетричність його розміщення. І якщо все зроблено правильно, вони не будуть помітні. Але через те, що у мене було вирізано жировий прошарок, який мав прикрити імплант, ці маяки були помітними. На додаток до цього мені не підрізали верхню капсулу, й у мене почав з’їжджати м’яз. Дискомфорту не було, але візуально помітно.

У лютому 2019 роки мені знову зробили операцію начебто нормально, але крапки від імпланту від ареоли до кінця грудей було знову помітно. Мені ввели препарат, який бореться з рубцюванням, але ніхто не сказав, наскільки він може бути небезпечним для організму. Виявилося, що він повністю вбиває імунітет в зоні уколу, а крім рубців, може роз’їдати тканини. За три тижні мені зробили три таких уколи, і почалося найстрашніше: низ грудей почав синіти як синяк, потім як гематома. Лікар сказав, що це нормально і скоро все зникне. Я більше не могла дивитися в дзеркало, мені було страшно.

Тепер історія кохання. Мій коханий наполіг на візиті до іншого лікаря. Під час УЗД стало зрозуміло, що синім виявився імплант його було сильно видно, тому що моя шкіра стала як пергамент, вона була товщиною в 1 мм і в будь-який момент могла просто порватися. У мене було три дні, щоб вирішити, дістаю я імпланти чи ні.

Мені вперше було страшно перед операцією, тому що я розуміла, як проходить відновлення після збільшення грудей, але не після того, коли імпланти витягають. Для мене психологічно це було просто жахливо, я переживала не тільки за здоров’я, а й за естетику. Через стрес втратила вагу з 54 до 44 кг. Всі мої м’язи втратили тонус. Перший місяць взагалі не дивилася на себе в дзеркало. Зараз усе добре, але місце ураженої шкіри залишилося, і вона буде відновлюватися рік, а через півроку мені мінятимуть шов. На щастя, не потрібно буде пересаджувати жирові тканини.

Життя після пластичної операції

Цей досвід мені потрібно було пережити. Якби я не зробила собі груди, то весь час би думала, що хочу цього. Думала б, що з грудьми моє життя зміниться, а насправді нічого не змінюється. Магії немає. Чесно кажучи, після операції я так жодного разу і не носила відкриті декольте. Але коли мені вийняли імпланти, нарешті полюбила своє тіло. Настільки сильно, що почала носити відкриті речі. І абсолютно точно не хочу ставити імпланти знову. Зараз я абсолютно здорова людина.

Перший раз моє рішення було неусвідомленим, я була молода, без сформованої особистості. Мені здавалося, що всі проблеми в зовнішності. Сьогодні вже знаю свої сильні сторони і мінуси. Я багато працювала з психологом, почала жити в моменті, стала більш сімейною, перестала виставляти все напоказ. Зараз я в гармонії. Мене нічого не турбує, особливо зовнішність.

Усвідомлене ставлення до свого тіла це:

Я не піду на естетику, якщо це зашкодить здоров’ю. Відчуття того, що я здорова найважливіше.

Лера Квасневська, письменниця, автор курсу «М’язи тексту» і засновниця текстового бюро TELL THEM.

Початок історії

Все просто: я була худим «пацаном-переростком», сутулою і з маленькими грудьми. Потім завагітніла, і так вийшло, що годувала і вагітніла я 3,5 роки поспіль. Через це груди деформувалися. Я страждала від того, що моє тіло мені не належить. Зрозуміла, що всі соціальні гештальти закрила, і залишилася з тілом, на яке не хотілося дивитися. Я народила двох дітей, у мене є кар’єра мрії. А ще була сильна асиметрія грудей, і в цілому це складно було назвати грудьми обвисла шкіра та й усе.

Я зіткнулася зі своїм лікарем по роботі, плюс знайома зробила операцію у цього ж хірурга. Мені здавалося, що я повністю готова до змін. Єдине, про що не прочитала, це про період реабілітації після операції. Січень я обрала тому, що хотіла зробити собі подарунок на Новий рік. Взагалі не було страшно аж до 17 січня, а ось вранці я зрозуміла, що загального наркозу у мене в житті ще не було, і стало ще страшніше саме через нього. Ще й фільм «Наркоз» подивилася і думала, що буду все відчувати.

Життя до і після

Думки, що життя зміниться, у мене не було, воно змінилося ще до операції. Моїм татам у мене їх два, було важко прийняти моє рішення, але була підтримка чоловіка. Після операції два тижні жила окремо, а він із дітьми. Я вела щоденник в Instagram і хотіла поділитися своїм досвідом, сказати, що це дуже важко. У всіх по-різному, звичайно, але взагалі це важко.

У суспільстві є стійка думка, що після цієї процедури ти автоматично належиш до певної групи жінок. Щойно говориш, що зробила собі груди, ставлення одразу змінюється. Я тому і розповіла всю свою історію. Зараз дуже рада, що зробила пластику. Це сильно вплинуло на моє життя. У сексуальному плані до пластики мені було некомфортно, я не могла носити боді, вимикала світло в спальні з чоловіком. Але на людях мені було все одно, їм немає діла до мого тіла.

Усвідомлене ставлення до свого тіла це:

Прислухатися до нього завжди.

читайте також

Свої коментарі для проєкту дали професіонали медичного центру R+ пластичний хірург Ірина Швець і мамолог Костюченко Євген. Вони відповіли на найважливіші і найбільш популярні питання.

Чи впливають імпланти на рак молочної залози?

Існує хибна думка, що імпланти впливають на виникнення раку молочної залози. Однак це не так. Виявлення раку молочної залози у жінок, які поставили імпланти раніше, відбувається частіше тому, що ці жінки частіше проводять скринінг і частіше відвідують мамолога.

Чи можлива пластика грудей без імплантів?

Пластика грудей можлива без імплантів, якщо йдеться про підтяжку грудей і редукцію молочних залоз, також з власної молочної залози можна зробити аутоімплант і робити підтяжку.

Після встановлення імплантів, як часто необхідно відвідувати хірурга?

Після операції відвідати хірурга необхідно через місяць, через три і шість місяців. І потім регулярно проходити огляд кожні шість місяців і робити УЗД молочних залоз.

Які можуть бути показання для пластичної хірургії?

Незадовільний естетичний вигляд, процеси старіння шкіри. Плюс показаннями є різке скидання маси тіла від 9 до 30 кг. Коли з’являється обвисла шкіра, яку іншими процедурами прибрати неможливо.

Як часто необхідно відвідувати мамолога?

За відсутності факторів ризику, до 40 років достатньо клінічного огляду грудних залоз у мамолога один раз на рік, а з 40 років огляд і мамографія. За наявності факторів ризику до 35 років рекомендується УЗД молочних залоз і огляд мамолога 1 раз на рік, МРТ за необхідності, а після 35 років до цих методів обстеження додається ще мамографія. Для жінок з групи високого ризику (наприклад, носіїв спадкових мутацій генів BRCA1/2) з 30 до 35 років обов’язково щорічно проводити огляд мамолога, УЗД і МРТ молочних залоз з контрастом, а після 35 років до цих методів обстеження додається ще мамографія.

Які первинні ознаки раку молочної залози?

Найбільш частим первинним проявом раку молочної залози є поява ущільнення. Новоутворення, як правило, не болить і ніяк не турбує, але в разі появи будь-яких найменших змін необхідно одразу звертатися до мамолога. Іншими проявами може бути збільшення молочної залози, асиметрія, втягування шкіри, втягнення соска, деформація залози, набряк, почервоніння шкіри, лимонна шкірка, виділення з соска (в першу чергу кров’яні й темні). Якщо ви помітили щось незвичне для себе, не відкладайте візит до мамолога.

Починаючи з 28 жовтня до 15 листопада перші 100 покупців виробів бренду Fox lingerie отримають сертифікат від медичного центру R+ на консультацію у мамолога або УЗД молочних залоз. Частина грошей від продажу виробів бренду Fox lingerie передадуть до благодійного фонду «Квітна», який бореться з раком молочної залози.

Credits

Fox lingerie 

https://www.instagram.com/fox_lingerie/

R+ 

https://rplus.com.ua/

Благодійний фонд «Квітна»

https://kvitna.org/

Lera Korzh

https://www.instagram.com/korzh_lera/

Anna Antonenko

https://www.instagram.com/mrs_antonenko/

Lera Kvasnevskaya

https://www.instagram.com/valerie_kvasnevska/

Production: 

Ladó Agency 

https://www.instagram.com/lado.agency/

Photo:

Anna Goncharova

https://instagram.com/little_puida

Stylist: 

Anastasiia Yatsenko

https://www.instagram.com/yatsenkoo/

Hair and MUA: 

https://www.instagram.com/vitaliamua/

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також