Event: знайомство з інноваційною клінікою Tila clinic і клітинними технологіями

 • Туризм в Україні 2021

 • Весільний переполох

 • Пілінги: все, що потрібно знати

 • Self-love: celebrate yourself

 • Абетка вітамінних добавок

  бады

Event: знайомство з інноваційною клінікою Tila clinic і клітинними технологіями

Днями в клініці Tila clinic відбувся press-бранч, на якому гостей познайомили з провідними фахівцями України з клітинних технологій і комплексного відновлення організму. Чому це нова б’юті-мекка України і кого із зірок ви можете зустріти в коридорах, читай прямо зараз.

Tila clinic – сучасна інноваційна клініка, яка відкрила свої двері 2019 року. Клініка входить до групи компаній Інституту клітинної терапії, сертифікованих за світовими стандартами надання медичних послуг. Провідні фахівці клініки допомагають відновити, очистити й омолодити організм, керуючись міжнародними стандартами антивікової медицини й унікальними авторськими практиками.

В першу чергу, Tila clinic – це обслуговування топ-рівня, яке багато клієнтів порівнюють з відомими у всьому світі клініками SHA. Провідні фахівці щодня займаються відновленням, очищенням і омолодженням організму пацієнтів, використовуючи загальносвітові стандарти anti age медицини, а також унікальні авторські методи. Тут успішно займаються wellness-напрямом, повним перезавантаженням організму після перенесеного Covid-19, імунокорекцією, контролем ваги.

На окрему увагу заслуговує зона SPA. Її відвідують найвимогливіші бьютіголікі, аби провести кілька годин в хамамі, який працює за всіма правилами: наносять чорне мило бельді, масажують тіло спеціальною рукавичкою кесе. Також у beauty-меню клініки представлено масажі, естетична та плацентарна косметологія, антицелюлітні програми, ін’єкційні процедури для обличчя і тіла.

Гості продегустували в клініці healthy меню і виявили, що корисна їжа може бути на диво смачною, зовсім як в мішленівському ресторані. Також гості поспілкувалися з терапевчинею, дієтологинею, нутриціологинею Марією Газда і кандидатом медичних наук, головним лікарем Інституту клітинної терапії, фахівцем з клітинних технологій, провідним кардіологом, експертом з anti age-терапії Миколою Федоровичем Соколовим.

Завдяки експертам гості клініки дізналися про те, як впроваджуються в практику різні методи використання стовбурових клітин й екстракту плаценти, про особливості реабілітації українських професійних спортсменів і численних делегацій з Китаю і країн Перської затоки, які спеціально для цього прибувають в Україну. Наприклад, професійні спортсмени – ті ще гурмани в області SPA, масажів й оздоровлення. У них є доступ до оздоровчих клінік у найвіддаленіших куточках світу, можливість записатися на прийом до талановитих лікарів або, скажімо, пройти курс beauty-процедур у косметологів, до яких ходять голлівудські селебріті. Тому той факт, що кращі українські спортсмени, наприклад, Андрій Шевченко, довіряють свій health-менеджмент експертам Tila clinic, говорить сам за себе.

Клініка просто не має конкурентів: тут багато років поспіль вивчають надздібності плаценти, яку активно використовують для омолодження й оздоровлення клітин і систем організму.

Більшість знає, що плацента – це орган, який виконує функцію захисту і забезпечує життєдіяльність дитини в утробі матері. І тільки деякі в курсі, що у неї дивовижний, ідеально підібраний самою природою склад:

 • ензими;
 • мінерали;
 • фактор росту;
 • амінокислоти;
 • низькомолекулярні білки;
 • вітаміни;
 • вуглеводні залишки;
 • нуклеїнові кислоти;
 • цитокіни;

Всі ці компоненти присутні в плаценті у величезній концентрації. Крім того, активні дієві речовини перебувають у максимально біодоступній формі, тобто приймаються клітинами організму як власні й одразу ж «залучаються» в усі фізіологічні процеси. Плаценту широко використовують не тільки для догляду за шкірою, а також для:

 1. Омолодження організму і профілактики старіння
 2. Підвищення функціональної активності печінки
 3. Глибокого детоксу клітин
 4. Активації обміну речовин і налагодження метаболічних процесів
 5. Посилення імунної системи
 6. Боротьби з синдромом хронічної втоми
 7. Стимуляції регенеративних процесів, загоєння ран, відновлення після хірургічного втручання
 8. Покращення мікроциркуляції й утворення нових клітин крові
 9. Підтримки нервової системи
 10. Нормалізації роботи ендокринних органів
 11. Профілактики онкології, а також відновлення після хіміо- та радіотерапії

Більш детально про методи відновлення здоров’я ми розповімо в наступних статтях, написаних за підтримки Tila clinic.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також