God Is a Woman: Аріана Ґранде випустила аромат на честь однойменного треку

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

У шанувальників Аріани Ґранде з’явився новий об’єкт бажання. Зірка випустила парфум на честь свого хіта God Is a Woman. І не простий, а особливий!

Аріана Ґранде взяла за традицію доповнювати свої музичні композиції ольфакторними букетами. Відтак вона випустила аромати Thank U Next і R.E.M натхненні однойменними хітами, які миттєво ставали бестселерами. Зокрема R.E.M. виграв премію «Аромат року» у 2021 році. Декілька днів тому зірка оголосила, що планує випуск парфуму God Is a Woman на честь однойменної композиції, що вийшла у 2018 році.

У своєму Instagram-акаунті співачка опублікувала відеопрезентацію нового аромату, а згодом поділилася інформацією про новий продукт. В основі ольфакторної композиції лежить груша, ірис та турецька троянда, що перегукуються з нотами амбри.

Новий парфум точно порадує шанувальників співачки, які є веганами: усе тому, що 91 % інгредієнтів у ньому абсолютно натуральні. Упакування і флакон, що нагадує дорогоцінний камінь, також створені з повністю екологічних матеріалів, а сам аромат не піддавався тестуванню на тваринах.

«Із трепетом анонсую випуск нашого першого «чистого» аромату. Я справді в захваті від цієї ольфакторної композиції і сподіваюся, що вона змусить усіх, хто буде її носити, відчувати себе красивими й повними сил», — підписала Аріана Гранде публікацію в Instagram.

Придбати новий аромат можна вже зараз на міжнародній платформі Ulta Beauty, а у деяких офлайн-магазинах він з’явиться вже з 1 серпня. Упродовж перших двох тижнів після старту продажів частина прибутку з продажів буде передана в організацію, що займається очищенням океанів у всьому світі.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також