Рік якої тварини за східним календарем буде у 2021-у

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Новий рік 2021 рік якої тварини

На думку астрологів, східний календар має значний вплив на наше життя. Тому знати і враховувати його особливості потрібно всім і кожному. Розповідаємо, роком якої тварини буде 2021 рік і що (позитивного) він нам принесе.

Східний календар, заснований на чергуванні дванадцяти тварин, існує вже більше трьох тисяч років, у шість разів довше за григоріанський календар. За весь цей час жодного разу не поставились під сумнів його точність чи вплив на наше життя. Новий рік за китайським календарем настає в день другого молодого місяця після зимового сонцестояння. Це одна з дат в період з 21 січня по 21 лютого.

В 2021 році новий рік за східним календарем настане 12 лютого і стане роком Білого Металевого Бика. Китайці вірять, що тварина передає свої ключові ознаки рокові, в який вона править, тому варто дізнатися характеристику Бика за східним календарем.

Роком якої тварини буде 2021 рік

Яким буде рік Бика

За східними традиціями, Бик дуже благородна, спокійна і впевнена в собі тварина. Зазвичай вона приносить із собою умиротворення і мудрість. Сильні потрясіння і зміни зовсім не притаманні цьому знакові, тому чекати чогось кардинального від нього не варто. Якщо вірити китайським традиціям, рік, наступний після високосного, обіцяє бути спокійним. 

Усі зусилля, вкладені в роботу, стосунки чи дружба в рік Бика однозначно виправдаються та принесуть приголомшливий результат. Річ у тому, що Бик любить працьовитість, відповідальність та чіткість і він буде схиляти удачу до людей з такими рисами.

Фінансово вигідним цей рік буде лише для тих, хто вкладатиме багато зусиль в кар’єру чи розвиток власного бізнесу. Удача і везіння не є характерними рисами Бика: цей знак не вірить у швидке багатство, він йде до успіху своєю дорогою, де всього досягає наполегливою працею. Тому легких шляхів шукати не варто.

Бик поважає сімейні цінності і буде сприяти налагодженню стосунків з рідними. В той же час через свою консервативність цей знак зодіаку може завадити знайомствам і буде з труднощами впускати в наше життя нових людей.  Яскраві емоції теж не про 2021 рік, оскільки основними його рисами обіцяють бути стриманість і стабільність. 

Згідно східним повір’ям, найбільшу удачу тварини приносять тим, хто народився в їхній рік. Відповідно 2021 рік буде найбільш сприятливим для тих, кому має виповнитись 24, 36, 48 років і т.д.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB!

читайте також