Gorgeous Gardenia: Майлі Сайрус стала обличчям нової кампанії Gucci

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Gorgeous Gardenia: Майлі Сайрус стала обличчям нової кампанії Gucci

Модний дім Gucci представляє новий аромат, розроблений креативним директором бренду Алессандро Мікеле. Обличчям кампанії й головною героїнею відео, присвяченому новому аромату, стане американська попдіва Майлі Сайрус.

«Майлі Сайрус — одночасно рок-н-рольна й різнопланова співачка. Я захоплююся нею і вважаю, що вона ідеально втілить новий аромат та історію Gucci Flora Gorgeous Gardenia», — цими словами Алессандро Мікеле, креативний директор бренду Gucci, оголосив Майлі Сайрус обличчям нової кампанії Gucci.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Gucci Official (@gucci)

Американська попспівачка, кіноакторка, феміністська активістка і благодійниця Майлі Сайрус 18 червня дебютувала як обличчя Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, нового аромату від креативного директора Алессандро Мікеле. У перспективі вона стане головною героїнею фантастичного відео, присвяченого новому аромату. Працюють над кінострічкою канадська режисерка Петра Коллінз та сам Алессандро Мікеле.

Будучи уособленням своєї епохи, Майлі Сайрус розповідає про самовираження, оптимізм і автентичність, виступаючи в ролі музи для нової фантастичної країни, наповненої радістю, створеної Gucci Beauty і натхненної її унікальною особистістю.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Gucci Official (@gucci)

Новий аромат Gucci Flora Gorgeous Gardenia в концентрації Eau de Parfum надійде у продаж 30 липня на gucci.com і з 1 серпня в окремих магазинах Gucci, роздрібних магазинах і парфумерних магазинах по всьому світу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також