(Hi)Story of a Painting: Національна галерея в Лондоні і Fat Red Bird створили віртуальний проєкт

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

(Hi)Story of a Painting: Національна галерея в Лондоні і Fat Red Bird створили віртуальний проєкт

Доповнена реальність переходить у розряд буденності і знаходить своє місце навіть у музеях. Так, Національна галерея мистецтв у Лондоні в партнерстві з технологічною компанією Fat Red Bird представляє проєкт з VR-елементами, присвячений культовим художникам.

Національна галерея у Лондоні завжди була одним із найцікавіших мистецьких осередків світу. У ній зібрано понад дві тисячі творінь епохальних художників — від «Святого Сімейства з пастухом» Тиціана до «Соняшників» Вінсента ван Гога. Однак зберігаючи надбання минулого, галерея також представляє й мистецтво майбутнього. Останній проєкт Національної галереї у Лондоні — виставка з VR-елементами, під назвою (Hi)Story of a Painting.

(Hi)Story of a Painting — це серія 12-хвилинних роликів, у яких розповідається про культових митців. Кожна робота передбачає поєднання звуку, зображення і VR-елементів.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от National Gallery (@nationalgallery)

Режисерами відео стали Гаель Мурр і Квентін Даррас, продюсером — Шарлотта Міккельборг, яка також керує британською компанією Picture This Productions. Перший епізод проєкту присвячений антиутопічній картині «Недільний день на острові Гранд-Жатт» Жоржа Сера. Другий — «Автопортрет у ролі святої Катерини Олександрійської» Артемізії Джентілескі. Решту епізодів проєкту розробники поки що не представили.

«Ця серія робіт присвячена відомим художникам і особливим картинам. Ми плануємо продовжувати проєкт (Hi)Story of a Painting, і наступні ролики можуть бути присвячені жінкам-художникам або художникам, які не є культовими, але могли б стати ними за інших обставин. Ми також плануємо звернути увагу на архітектуру і скульптуру», — каже режисер Гаель Мурр.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також