Хіт 2020 року: серіал «Емілі в Парижі» продовжили на другий сезон

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Эмили в Париже

Стрімінговий сервіс Netflix офіційно підтвердив, що один з найгучніших серіалів 2020 року «Емілі в Парижі» продовжено на другий сезон.

На власній сторінці в Twitter компанія Netflix опублікувала пост, в якому і повідомила, що продовженню пригод Емілі Купер бути! Судячи із закінчення першого сезону та ажіотажу, який викликав вихід серіалу «Емілі в Парижі», рішення було цілком очевидним, проте довгоочікуваним – його прийняли аж через два місяці після виходу перших 10 серій.

До свого повідомлення Netflix додали потішну відеолистівку, в якій всі головні герої фільму промовляють французьке слово deux, яке перекладається як «два». Творці кінострічки впевнені, що два сезони краще, ніж один, і ми не можемо з ними не погодитися.

Нагадаємо, що головною героїнею серіалу «Емілі в Парижі» є американка Емілі Купер, яка переїжджає до Парижа з Чикаго, щоб працювати маркетологом у дочірньому підприємстві рекламної агенції. Дівчину чекає безліч захоплюючих пригод, нові друзі, важливі відкриття, неймовірний колорит французької культури і стилю життя і, звичайно ж, мальовничі локації найромантичнішого міста у світі. Головну роль в серіалі зіграла відома актриса Лілі Коллінз.

У відповідь на численні негативні відгуки в бік цієї легкої комедії продюсер і режисер серіалу Даррен Стар відповів наступне: «Я не шкодую, що дивлюся на Париж через призму гламуру, мені хотілося показати саме цей бік».

Підписуйтеся на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також