У передчутті: Netflix зніме документальний фільм про сім’ю Бекхем

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Все про грибкову хворобу

документальный фильм про семью Бекхэм

Документальний фільм про життя зіркової родини Бекхем вийде в форматі реаліті-шоу влітку 2021 року. Ми вже завмерли в очікуванні.

Телеграм Beauty HUB

Нова кінострічка від Netflix розповість про стосунки між одним із найвідоміших екс-футболістів планети і в минулому співачкою, моделлю, а на даний момент успішною модною дизайнеркою Вікторією Бекхем. Весь фільм буде зосереджений на особистому житті сім’ї, до нього увійдуть архівні записи святкових урочистостей та кадри з перших побачень Девіда і Вікторії, опубліковані в британському таблоїді The Sun.

Оскільки частина кінокартини вийде у форматі реаліті-шоу, вирішено, що оператори і сценаристи будуть супроводжувати пару на ділових зустрічах і поїздках по світу, щоб якнайкраще передати, як зараз живуть Вікторія і Девід.

На даний момент Бекхеми вже підписали контракт з американським стрімінговим сервісом Netflix на суму 20 мільйонів доларів. У виробництві фільму також буде задіяний сімейний кінопродакшен пари Studio 99.

У 2021 році вийде ще один фільм, в якому бере участь Вікторія. На честь 25-річчя легендарної жіночої групи Spice Girls, учасницею якої вона була в середині 1990-х, британський телеканал Channel 4 випустить документальну кінострічку.

Підписуйся на нашу сторінку в Instagram і не пропускай найкорисніші відеоматеріали від Beauty HUB!