Hold Still: герцогиня Кембриджська випустила книгу про пандемію

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Hold Still: герцогиня Кембриджська випустила книгу про пандемію

Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон спільно з Національною портретною галереєю представила книгу про світову пандемію Hold Still: A Portrait of Our Nation in 2020. У її основі — фото великобританців, зроблені в період локдауну.

Початок пандемії був чи не найскладнішим періодом у житті більшості людей. Абсолютно нові устрої в суспільстві, зміна способу життя і навіть мислення. Цей переломний для всієї планети період герцогиня Кембриджська вирішила увічнити в книзі-каталозі.

Назву книги — Hold Still: A Portrait of Our Nation in 2020 — можна перекласти як «Залишайтеся на місці: портрет нашої нації у 2020 році». Це спільний проєкт із Національною портретною галереєю Великої Британії. Упродовж року жителі Великобританії надсилали до галереї фотографії, зроблені в період першого локдауну. Журі, до складу якого входила герцогиня Кембриджська, вибрало 100 кращих фотографій із 31 000 надісланих фото, їх розмістили  у книзі після вступу, написаного Кейт.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

«Коли ми озирнемося на пандемію COVID-19 у найближчі десятиліття,  то згадаємо про виклики, з якими всі зіткнулися — про коханих, яких ми втратили, про тривалу ізоляцію від своїх родин та друзів та про напругу, яку переживали», — пише Кейт Міддлтон у книзі, що надійде у продаж 7 травня. — Але ми також пам’ятатимемо й позитивні сторони: неймовірні вчинки добродіїв, і те, як ми разом адаптувались до нової норми».

Гроші, отримані від продажу книги, буде передано на реалізацію благодійних програм. 50 % доходу буде виділено на те, щоб допомогти Національній портретній галереї продовжувати проводити освітні та громадські програми у всій Британії. Друга половина зароблених коштів піде на підтримку провідної благодійної організації з питань психічного здоров’я Mind.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

«Пандемія коронавірусу надзвичайно негативно впливає як на психічне здоров’я, так і на фізичне. Масові загибелі людей, наслідки карантину та невідомість попереду просто зобов’язують нас поставити психічне здоров’я у пріоритет. Ця колекція портретів ілюструє вплив пандемії у всій її складності, а також те, як творчість, мистецтво та людський зв’язок можуть допомогти нам знайти сенс у безпрецедентних викликах», — говорить Пол Фармер, генеральний директор Mind.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також