Ін’єкційний догляд для області навколо очей: топ-5 процедур

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Ін'єкційний догляд для області навколо очей: топ-5 процедур

Будь-якої пори року і незалежно від віку шкіра навколо очей потребує делікатного догляду. Безумовно, кожна процедура спрямована на вирішення тієї чи іншої проблеми. Редакція Beauty HUB розповідає докладно про ін'єкційні процедури для області навколо очей.

Шкіра навколо очей – найбільш чутлива зона на обличчі, тому важливо не тільки правильно підібрати щоденний догляд, а й вірно вибрати салонні процедури. У зоні навколо очей відсутні сальні залози, а шар дерми настільки тонкий, що швидко втрачає пружність через мімічне навантаження, зневоднення організму й інші внутрішні та зовнішні фактори. Саме тому редакція Beauty HUB розповість, в яких салонах краси можна здійснити ін’єкційний догляд для області навколо очей, а також яку процедуру вибрати.

Krasota Studio, Mesoeye

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Студия Косметологии 🕊 (@krasotastudio)

Mesoеye – це косметичний препарат для ін’єкцій, здатний боротися з проблемами шкірних покривів навколо очей і в зоні повік. Активні речовини, що входять до складу ін’єкції, зміцнюють стінки кровоносних судин, зволожують шкіру і покращують її зовнішній вигляд. Більш того, ін’єкційний догляд здатний нормалізувати обмін речовин, ущільнює шкіру, а також має лімфодренажний ефект. Процедура спрямована на зміцнення стінок кровоносних судин, поліпшення лімфовідтоку і стимуляцію роботи дрібних капілярів, збільшення зволоженості шкірних покривів, а також відновлення білкових волокон. Процедуру можна провести в салоні краси Krasota Studio.

Dr. Antonenko Beauty&Clinic, Rejuran I.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Dr.Antonenko Beauty&Clinic💋 (@dr.antonenko.clinic)

Rejuran I. – препарат, розроблений для вирішення проблем в делікатній периорбітальній зоні. Полінуклеотиди є найважливішими біостимулювальними агентами, які впливають на різні види клітин, в тому числі й фібробласти, завдяки чому поліпшуються обмінні процеси в клітинах і нормалізуються функції шкіри. Препарат сприяє відновленню тканин, природному зволоженню і поліпшенню зовнішнього вигляду шкіри, збільшує еластичність, а також значно покращує кровообіг. Більш того, він стимулює вироблення колагену, має виражений антиоксидантний ефект і, що найважливіше, – здатний впоратися з віковими ознаками й естетичними дефектами навколо очей: зменшує прояв зморшок, темних кіл і набряків під очима. Препарат має довготривалий результат без реабілітації та тривалого відновлення. Процедуру можна провести в салоні краси Dr. Antonenko Beauty&Clinic.

LYS royal boutique, Belotero Soft

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Косметология | Киев (@lys.royal.boutique)

Статичні зморшки можна усунути за допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота – природна складова шкіри. Заповнення зморшок шкіри навколо очей здійснюється делікатними філерами найменшої щільності з використанням мікроголки або канюлі. Belotero Soft – це особлива техніка ретельного, дуже поверхневого «прошивання» і «виштовхування» зморшок. Структура препарату (без вмісту лідокаїну) дозволяє розправити наявну зморшку (або безліч зморшок). Процедуру можна провести в салоні краси LYS royal boutique.

«Посольство красоты и здоровья», Eyebag Solution

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Посольство Красоты и Здоровья (@embassy_of_beauty_health)

Eyebag Solution – один з найбільш затребуваних препаратів бренду Dermaheal. Формула спрямована на інтенсивне зменшення обсягу і проявів параорбітальних гриж завдяки скороченню обсягу підшкірного жиру, лімфодренажу і зміцненню передньої стінки орбіти. Результат помітно вже після двох процедур. Препарат не містить прямих ліполітиків, що робить його використання в цій делікатній зоні абсолютно безпечним. Процедуру можна провести в салоні краси «Посольство краси і здоров’я».

Maija, Ксеомин

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от MAIJA SALONS • САЛОНЫ МАЙЯ (@maija.ua)

Якщо у вас помітні зморшки, але ви не хочете втрачати природну, живу міміку, ксеомін стане вашим вірним другом. Ксеомін – це нова формула ботулотоксину типу А, який має найвищу біологічну активність. За допомогою препарату ви зможете вирішити проблеми, пов’язані зі зморшками, які виникають на лобі, в куточках очей, між бровами, на носі, а також над і під губами. Як і будь-який препарат, ксеомін має протипоказання, серед яких порушення згортання крові, хронічне захворювання легенів, вагітність, а також період лактації. Процедуру можна провести в салоні краси Maija.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також