Як зупинити випадіння волосся: топ-3 правила

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Все про грибкову хворобу

как остановить выпадение волос

Випадіння волосся – проблема, з якою зустрічаються практично всі, особливо в періоди міжсезоння. Для того, щоб позбутися цієї проблеми, потрібно дотримуватися кількох простих правил.

На голові людини розташовано більше ста тисяч волосяних фолікулів, з яких безперервно ростуть волосини. Здавалося б, з такою системою нашого організму хвилюватися нічого, проте не все так просто. Дуже часто під дією зовнішніх факторів наше волосся зазнає пошкоджень, починає ламатися і випадати. Багато хто відразу починає падати у відчай і уявляти своє майбутнє в амплуа Міцного Горішка. Та панікувати не варто, потрібно запам’ятати, що випадіння волосся у жінок практично ніколи не буває безпричинним. Найчастіше – це сигнал про недостатню кількість вітамінів в організмі чи захисна реакція на стреси, а також зміни гормонального фону. 

Отож першими кроками при інтенсивному випаданні волосся повинно бути налагодження режиму харчування, сну і унормування гормонального фону. Окрім роботи з основними причинами випадіння волосся, важливо дотримуватися базових правил з догляду за волоссям. Вони допоможуть зупинити випадіння і зробити ваші локони здоровішими на вигляд.

Помірний стайлінг волосся

Волосяні фолікули дуже вразливі до впливу зовнішніх факторів та механічних пошкоджень. Тугі пучки, хвости і плетіння, особливо зав’язані на ніч, обтяжують волосини, провокують пошкодження їх коренів і, як наслідок, приводять до інтенсивного випадання волосся. Старайтесь відмовлятися від надто тугих зачісок та не зав’язуйте волосся першим, що потрапить під руку – це також може погано впливати на ваші локони. На сьогодні існує безліч резинок та шпильок, які бережно ставляться до волосся і запобігають його вириванню. Пора запам’ятати, що шовкові резинки і пов‘язки, це не про богемну розкіш, а про догляд за локонами. 

Регулярне укладання волосся феном і використання механічних засобів для стайлінгу, особливо гофре при коренях для об’єму, провокують сильне пошкодження волосин і, як наслідок, сприяють інтенсивному випаданню. Тому візьміть за звичку братися до механічних засобів лише при гострій необхідності.

Как остановить выпадение волос: топ-3 правила

Правильний догляд і захист

Засоби для догляду за волоссям часто містять синтетичні речовини, які пошкоджують волосини, провокують їх випадання. Це основний аргумент, чому важливо ретельно підходити до вибору шампунів, бальзамів або масок  для шкіри голови. 

Важливими ритуалами для тих, у кого існує проблема випадання волосся, є скрабування шкіри голови та масаж скальпу. Ці дві процедури покращують кровообіг і лімфообіг шкіри голови, стимулюють доставку поживних речовин до коренів волосся і інтенсивно живлять його. Тому регулярний догляд, який в ідеалі складається із комплексних процедур з догляду за шкірою голови, може бути чи не найефективнішим методом припинення випадання.

Важливо пам’ятати, що догляд за волоссям не повинен закінчуватись одразу після виходу з душу: наше волосся, так само як і шкіра, потребує захисту від впливу УФ-випромінювання. Сонце стає причиною розпаду основної складової волосяного волокна – кератину, руйнує його зсередини і провокує випадання. Тому візьміть за звичку разом із сонцезахисним кремом купувати і сонцезахисні спреї для волосся.

 Регулярні стрижки і тільки

Посічені кінчики волосся починають руйнувати структуру волосини по всій довжині і провокують інтенсивне випадання волосся. Щоб не допускати цього процесу, важливо раз на 2-3 місяці підстригати декілька сантиметрів волосся, щоб забрати пошкоджені кінчики волосин. Така стрижка буде зовсім непомітною для оточуючих, але допомагатиме зберігати здоров’я локонів і з часом зупинить їх випадання. 

Часті фарбування, мілірування і біохімічні завивки також не дружать із корінням волосся, тому в періоди інтенсивного випадання такі процедури варто відкласти. Натомість, салонні процедури, що відновлюють, допоможуть укріпити волосся, зупинити випадання і нададуть здоровий блиск. Ефект може бути навіть кращим за фарбування!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB!