Як розпарити обличчя в домашніх умовах

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Розпарювання обличчя сприяє розкриттю пор і покращує кровообіг перед проведенням багатьма косметологічними процедурами, а також сприяє більш ефективному всмоктуванню активних інгредієнтів. Розберемося, як можна розпарити обличчя в домашніх умовах.

Шкіра обличчя вимагає постійного догляду. Для того, щоб активні інгредієнти змогли потрапити за призначенням, шкіру необхідно очищати від забруднень. Звичайно, щодня вона отримує таке очищення при умиванні, але також корисно проводити більш глибоке очищення шкіри обличчя раз на місяць. Адже дуже часто закупорені пори і залишки ороговілих клітин на поверхні перешкоджають проникненню активних інгредієнтів із кремів і сироваток.

Будь-який косметолог перед проведенням процедури очищення буде розкривати пори. Але останнім часом все частіше фахівці використовують спеціальні засоби для розкриття пор і очищення шкіри і перед іншими доглядовими процедурами, адже таким чином активні інгредієнти будь-якої маски чи зволожувальної, чи поживної, чи тонізуючої або підтягуючої, зможуть потрапити в більш глибокі шари, і, звичайно ж, надати набагато більше користі шкірі. У кабінеті косметолога використовується спеціальний гідрируючий гель, який сприяє розкриттю пор, розпушенню верхнього рогового шару і більш м’якому його видаленню. Такий засіб наноситься на шкіру, закривається плівкою на 10-15 хвилин і потім знімається спеціальною ложечкою або спонжами. Такий гель показаний тим, у кого тонка, чутлива шкіра, близько розташовані судини або людям з куперозом, адже в таких випадках гаряче розпарювання може посилити проблему.

Найпростішим способом, який знали ще наші бабусі, звичайно ж, є розпарювання обличчя над ємністю з гарячою водою. Часто в таку ємність засипали траву, наприклад, ромашки або календули. Ці рослини заспокоювали шкіру. Поставивши таку ємність в зручне місце, потрібно накрити голову рушником на відстані не менше 30-40 см від води. Обов’язково переконайтеся в тому, що пара не надто гаряча, інакше можна отримати не корисний ефект, а, навпаки, перегрів шкіри, в гіршому випадку – опік. Тривалість такої процедури не повинна перевищувати15 хвилин. Цього часу достатньо для розкриття пор і поліпшення кровообігу.

 

Існують ситуації, коли дихати парою складно або є протипоказання. У такому випадку на допомогу прийдуть аплікації. Так, наприклад, в тому ж відварі з трав, який ми пропонували використовувати в попередній процедурі, можна вимочити бавовняні серветки і прикладати їх до обличчя. Не забудьте про температуру, адже тут ви накладаєте гаряче прямо на шкіру, переконайтеся в тому, що температура комфортна для шкіри вашого обличчя. Також можна використовувати теплі махрові рушники, але в цьому випадку вони повинні бути свіжими і чистими, щоб ніяка інфекція не потрапила на вашу шкіру. Не варто забувати, що після розпарювання в неї можуть потрапити не тільки корисні речовини, але й шкідливі.

Після розпарювання або гідратації можна нанести легкий пілінг, який допоможе прибрати відмерлі клітини і забруднення, що залишилися. Обов’язково після процедур нанесіть маску, яка заспокоїть шкіру, доставить активні інгредієнти з неї у більш глибокі шари і закриє пори. Після завершення такої простої процедури нанесіть на шкіру крем зі свого догляду.

Підписуйтеся на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також