Камалія розповіла про 5 пакистанських традицій, яких дотримуються в її родині

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

  • Пілінги: все, що потрібно знати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Абетка вітамінних добавок

    бады

Камалія розповіла про 5 пакистанських традицій, яких дотримуються в її родині

Заслужена артистка України Камалія та пакистанський бізнесмен Мохаммад Захур за 18 років спільного життя встигли збудувати міцний союз і сформувати власні сімейні традиції. Універсальні правила родини може перейняти кожен з нас!

Співачка Kamaliya та її чоловік, бізнесмен і меценат Мохаммад Захур цьогоріч відзначать 18 років спільного життя! За цей час пакистансько-український шлюбний союз встиг стати прикладом для багатьох у плані взаємної поваги, любові та поєднання двох культур. У День Пакистану Камалія поділилася тим, які традиції і риси їхня сім’я успадкувала саме зі Сходу.

1) Серед східних народів пакистанці — найближчі до європейців. Вони добре володіють англійською, дуже педантично ставляться до свого зовнішнього вигляду. Це мене дуже підкупило в момент знайомства з майбутнім чоловіком. У нього був підібраний просто ідеальний парфум і до блиску начищене взуття! За цим він незмінно стежить сам, без “ремарок” дружини… (Посміхається.) Але до моєї думки він прислухається.

2) Пакистанці дуже привітні та гостинні! Для друзів родини завжди буде накрито стіл з найкращими частуваннями! Єдине табу — це міцний алкоголь… Але скажу чесно: коли за великим столом збираються близькі люди, подібного роду допінги навіть ні до чого!

3) Із традиційними стравами у нас теж ніколи не виникало проблем. Готуємо їх нечасто, більше на свята. Але самостійного випікання хліба дотримуємося! Пакистанці дуже його люблять: тонкий, багатошаровий, смажений у фритюрі… Мій улюблений — святковий ширман, з шафраном і вершковим маслом.

4) Пакистанці дуже люблять спорт і взагалі досить азартні вболівальники. Захоплюються футболом, тенісом… Але їхній безумовний фаворит — це крикет! Неочікувано, правда? У нього грають усі, від міністрів до звичайних жителів. Мій чоловік — теж у темі, до речі… Щоправда, зараз переметнувся до гольфу… Але у нього просто приголомшлива виправка у момент гри!

Камалия

5) Дуже велике значення мають сімейні цінності. Особисто мені це неймовірно близько! Я вдячна долі, що мій чоловік виріс саме з такими життєвими пріоритетами. Інакше, напевно, він би не був моїм чоловіком! (Посміхається.) Старші члени родини мають незаперечний авторитет, їхнє слово завжди вирішальне. До дітей у пакистанців — особливе ставлення, вони вважаються Божим подарунком, їх неймовірно балують — і це не вважається чимось непристойним. Мені іноді здається, що Захур навіть занадто потурає нашим принцесам, але розумію, що інакше він просто не може. Тому що це у нього в крові!

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також