KAZKA випустила другий саундтрек до серіалу «Моя улюблена Страшко»

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

KAZKA выпустила второй саундтрек к сериалу «Моя улюблена Страшко»

Український гурт KAZKA представив ще одну композицію, яка стане головним саундтреком до нового серіалу «Моя улюблена Страшко», а також показав кліп.

Сьогодні, 30 серпня, на телеканалі 1+1 відбудеться довгоочікувана прем’єра нового серіалу «Моя улюблена Страшко» – української адаптації всесвітньо відомого колумбійського комедійного серіального формату «Дурнушка Бетті» (Betty la fea або Ugly Betty). Першим саундтреком до нього стала пісня-експеримент для групи KAZKA «Красива серцем», який колектив презентував ще на початку літа.

 

У день прем’єри група випустила ще один хіт під назвою «Цілувати тобі», який продовжує історію і тему пісні «Красива серцем», присвячену боротьбі з булінгом і хетом у соцмережах. Нова композиція стала головним саундтреком до серіалу.

 

«Коли ми почали роботу над головною піснею серіалу, у нашої команди народилося дві композиції, які вийшли напрочуд гарними і транслювали емоції головної героїні. До якогось моменту ми не могли вибрати той єдиний трек, тому разом з продюсерами серіалу вирішили залишити обидва. Якщо перша пісня, “Красива серцем”, про силу всередині кожного з нас, то “Цілувати тобі” – історія про уразливе, але одночасно і найсильніше почуття – любов. Любов до людей, навколишнього світу і коханої людини», – поділилася фронтвумен групи Олександра Зарицька.

У центрі сюжету нового серіалу «Моя улюблена Страшко» – історія дівчини на ім’я Настя Глушко, яка влаштовується асистенткою директора в косметичну компанію Bon Visage. Потрапивши в світ красивих і багатих, героїня почувається некомфортно, але вона не з тих, хто звик швидко здаватися. Своєю працьовитістю дівчина доводить, що приваблива зовнішність і модний одяг – далеко не головне в людині. І навіть її бос починає бачити в своїй помічниці щось більше, ніж просто «сіру мишку». Головні ролі в серіалі виконали Ірина Поплавська, Олександр Соколов, Тетяна Малкова, Артур Логай, Дар’я Баріхашвілі, Сергій Кияшко.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також