Колаборація осені: колекція посуду від Off-White і Ginori 1735

  • Трихологія

  • Акне

  • Пігментні плями

    Пігментні плями

  • Туризм в Україні 2021

  • Весільний переполох

Колаборація осені: колекція посуду від Off-White і Ginori 1735

Бренд Off-White на чолі з Вірджілом Абло і порцелянова мануфактура Ginori 1735 представили перший спільний проєкт – лімітовану колекцію посуду з незвичайним сучасним дизайном.

Засновник бренду Off-White і креативний директор чоловічої лінії Louis Vuitton Вірджіл Абло (Virgil Abloh) знову вирішив здивувати всіх цінителів домашнього затишку: цього разу несподіваною колаборацією з маркою найстарішої флорентійської порцелянової мануфактури Ginori 1795. Результатом їх першої спільної роботи стала лімітована версія культового чайного сервізу з білого фарфору Antico Doccia, прикрашеного авторськими написами і малюнками за дизайном Абло.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от @virgilabloh

«Ця колекція підходить для будь-якої обстановки, будь то традиційна їдальня в будинку, квартира міленіала або студентський гуртожиток, – каже модельєр. – Поєднання сучасних логотипів і графіті з виробами легендарного Дому Ginori  1735 є доказом того, що хороший дизайн не знає меж».

Презентація сервізу, який вийшов обмеженим тиражем, відбулася 5 вересня в міланському бутіку Off-White. Класичні форми посуду з дизайном у виконанні Вірджіла Абло виглядають вельми модно і креативно. Ознайомитися з новинками і придбати набір можна на офіційних сайтах брендів.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також