Концерт-історія за мотивами «Гаррі Поттера» від LUMOS Orchestra

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Концерт-історія за мотивами «Гаррі Поттера» від LUMOS Orchestra

LUMOS Orchestra (Lviv Unique and Magical Orchestra of Soundtracks) їде до нас на музичному експресі, щоб доставити слухачів до легендарної Школи Чарів та Чаклунства!

Тим, чиї серця прискорюють биття від самих лише згадок Джона Вільямса, Патріка Дойля, Ніколаса Гупера та Александра Деспла — приходити обов’язково! Відправлення у магічний світ відбудеться 5-го лютого о 19:00 на сцені Жовтневого палацу.

Львівський гік-оркестр повертає одне з найкращих своїх шоу: історію «хлопчика, що вижив» мовою музики. Це не просто концерт симфонічної музики із саундтреками до улюбленої саги, це — цілісна історія з сюжетом, відеорядом та інтерактивними елементами. Такі шоу спонукають забути про буденне маґлівське життя, накинути чаклунську мантію та поринути у святкові магічні пригоди.

Концерт-історія за мотивами «Гаррі Поттера» від LUMOS Orchestra
Концерт-історія за мотивами «Гаррі Поттера» від LUMOS Orchestra
Концерт-історія за мотивами «Гаррі Поттера» від LUMOS Orchestra

LUMOS Orchestra — львівський оркестр, який спеціалізується на саундтреках до найрізноманітніших ігор, фільмів, мультфільмів та серіалів. Вже більш як 10 років вони роблять шоу як в українських містах, так і за кордоном. У їхньому творчому доробку — тематичні шоу за мотивами «Гаррі Поттера», «Володаря Перснів», «Зоряних Війн», «Доктора Хто», мультфільмів студії Disney та багатьох відеоігор. Це понад 700 саундтреків, не рахуючи сценічні відео, кліпи та записи. Не дивно, що з таким репертуаром оркестр користується популярністю серед спільнот гіків. Він неодноразово виступав на найбільшому попкультурному фестивалі Comic Con Ukraine, де розчулив своїм виступом не лише глядачів, а й зіркових гостей. Також LUMOS Orchestra гастролювали за кордоном, виступаючи перед любителями книг, ігор, фільмів, коміксів, розробниками ігор та видатними акторами.

Кожен учасник колективу — відданий своїй справі музикант та щирий прихильник фантастичних світів, саундтреки з яких грає на сцені. Артисти скрупульозно вивчають усі деталі історій, щоб якомога правдивіше передати атмосферу улюблених творів глядача.

Концерт-історія за мотивами «Гаррі Поттера» від LUMOS Orchestra

Допоможе створити сюжет та відчуття неповторного музичного дійства галицький камерний хор «Євшан» з винятковою гастрольною біографією. Він гастролював у США, Канаді, Європі, брав участь у багатьох міжнародних фестивалях і конкурсах та першим давав сценічне життя пісням як українських, так і закордонних композиторів.

Лише уявіть, яка творча енергія пануватиме на сцені! Симфонічний оркестр, хор, непересічні відеоряди, цілісна історія та інтеракції з глядачами! Магічний світ Джоан Роулінг злетить з книжкових сторінок та оживе посеред Жовтневого палацу!

Нагадуємо, Платформа 9 ¾ чекає вашого прибуття 5 лютого у Жовтневому палаці. Усі деталі шоу та квитки за посиланням.

Подія у Facebook.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також