Кращий безкоштовний догляд за вашою шкірою: б’юті-афірмації

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Доведено: щоденні афірмації для шкіри − й вона стає сяючою та красивою. Розповідаємо, як поліпшити стан своєї шкіри, використовуючи чарівні слова.

Ви сьогодні вже подякували Всесвіту? Психологи радять робити це регулярно, так налагоджується зв’язок між вами й силою, яка нас усіх створила й підтримує. А ще, як зазначили фахівці, це дуже добре впливає на… нашу шкіру.

Так-так, ви не помилилися, дуже багато інструментів, що зазвичай використовуються в езотеричних практиках, проникли в індустрію краси: кристали, рейки, медитації подяки. Причому проникли вже давно: редактор американського «Гламуру» ще 10 років тому лікував собі таким чином целюліт. Інші експериментатори встановлювали на телефон додаток, куди приходили щоденні нагадування дякувати шкірі, й результати були вражаючими.

Инфлюенсери зізнаються, що вони ведуть щоденники подяки, це допомагає їм перебувати в теперішньому, практикувати любов до себе й отримувати відчуття справжньої подяки своїй шкірі. «Я люблю це повторювати: подяка − це частина мого особистого догляду за собою», − каже режисер Крістіна Грассо.

Вона опублікувала кілька фотографій, де позаду дорогих кремів на поличках висять папірці для ранкового ритуалу краси: «Перерахуй п’ятьох людей у своєму житті, яким ти вдячна» і «Установи намір на цей день». Догляд за шкірою й догляд за собою у неї тісно переплелися. Чому б нам не спробувати робити те ж саме?

Кращий безкоштовний догляд за вашою шкірою: б’юті-афірмації

«Мені пощастило, що завдяки щедрим подарункам і роботі, до моїх послуг – надзвичайно добре укомплектований косметичний кабінет. Але жоден продукт не купить щастя або істинну впевненість у собі», − каже Грассо. Вона називає свою косметику «додатковим доглядом» і стверджує, що першорядний догляд − це «виконання внутрішньої роботи, частиною якої для мене є вдячність».

Грассо розповідає, як вона прийшла до цієї ідеї. Близько десяти років тому їй довелося лікуватися від розладу харчової поведінки. «Хтось розповів мені про силу афірмації. Спочатку я жартувала над цією ідеєю, але потім мені здалося інтригуючим, невже ми можемо перенавчити наш мозок, кидаючи виклик когнітивним спотворенням і процесам?» − розповідає Грассо електронною поштою.

Це не перебільшення: дослідження показують, що афірмації − позитивні твердження − збільшують активність мозку в галузях, пов’язаних із винагородою та оцінкою, й можуть навіть впливати на майбутню позитивну поведінку.

Афірмації дають більше, ніж ми можемо собі уявити, вважає доктор Говард Мурад, фармацевт і засновник Murad Skincare. Він упевнений: афірмації можуть навіть змінити шкіру. На додаток до косметичних засобів у його клініці пропонують завантажити на телефон додаток Dr. Murad’s Inspirations, і вам на телефон будуть приходити позитивні твердження. Улюблений вислів доктора: «Навіщо проводити день погано, якщо можна провести його добре?»

«11 тверджень, що я рекомендую сьогодні, засновані на клінічному дослідженні, яке дало позитивні, вимірні результати, пов’язані зі зниженням стресу», − говорить доктор Мурад. Зниження стресу веде до кращого сну, що сприяє поліпшенню стану шкіри. За словами Мурада, після восьми тижнів проголошення цих 11 тверджень два рази на день і записів їх у своєму щоденнику протягом п’яти хвилин, випробовувані побачили зменшення темних кіл під очима, почервоніння й навіть зморшок.

Кращий безкоштовний догляд за вашою шкірою: б’юті-афірмації

Дослідження доводять: вправа на подяку зменшує занепокоєння та депресію й знижує їх у довгостроковій перспективі. «А все, що знижує рівень стресу, покращує здоров’я шкіри», − говорить доктор Емі Векслер, психодерматолог (вона двічі сертифікована в психіатрії та дерматології), яка вивчає зв’язок між розумом і красою.

«Внутрішня робота над собою й подяка проявляється в абсолютно новому сяянні шкіри, яке навіть найкращий хайлайтер у світі вам дати не зможе», − впевнена співзасновниця Summer Fridays Лорен Горес. «Коли хтось відчуває себе добре й радісно, ​​це проявляється на його обличчі, захисна функція шкіри працює краще», − пояснює психодерматолог. Ведення щоденника подяки допомагає шкірі «залишатися зволоженою, краще регенерувати клітини й у цілому виглядати яскравішою». Таким чином, метафоричний погляд, «освітлений зсередини», не стільки метафоричний, скільки навчений.

«Внутрішнє й зовнішнє − це відображення одне одного, − впевнена Лала Делія, сертифікований духовний практик і автор книги Vibrate Higher Daily. − Так, прищі на обличчі можуть вказувати на проблему, яка «хоче бути поміченою», а ви її ігноруєте. А тьмяна шкіра може виникнути в результаті ігнорування мети вашею душею». Делія каже, що важливо додати більше любові, більше милості, підвищити свою вібрацію й дозволити проявити себе для цієї частини себе.

З чого почати свою подяку шкірі? З ранкової медитації, кількох глибоких вдихів і видихів, слів про себе: «Дякую, шкіро». Задумайтеся про те, що ваша шкіра робить все, щоб захистити вас, знайдіть позитив у будь-якому недоліку на ній.

Незалежно від стану шкіри, говорите їй такі слова:

«Спасибі тобі, шкіро, за те, що спілкуєшся зі мною кожного дня й допомагаєш мені зробити кращий вибір для мого здоров’я та добробуту».

«Дякую тобі, шкіро, за те, що ти така пружна».

«Дякую тобі, шкіро, за те, що очищаєшся найкращим способом, яким ти вмієш».

Це допоможе вам побачити свою шкіру крізь призму любові, ви зможете наповнити її вдячністю − і це абсолютно безкоштовно!

Звичайно, не забувайте про свою щоденною б’юті-рутину, але пам’ятайте також про величезну силу слова «дякую», після якої ви сяєте красою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також