Лущення шкіри після пілінгу: бути чи не бути

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

шелушение кожи после пилинга

Пілінг сприяє ексфоліації мертвих клітин шкіри. Але чи завжди цей процес викликає лущення?

Пілінг – популярна процедура у будь-якому віці і при будь-якому типі шкіри. Залежно від того, на який шар шкіри будуть впливати компоненти пілінгу – буде відбуватися або не відбуваєтися лущення, воно буде більш-менш вираженим. Також важливо враховувати тип шкіри і сприйнятливість до компонентів пілінгу.

Сучасні технології дозволяють створювати засоби, які викликають мінімальне лущення, що буде швидше повертати нас до звичайного життя. Все ж не кожна дівчина зважиться при наявності лущення на обличчі (яке до того ж часто досить складно приховати) вести звичайне життя. Також варто відзначити, що помітне лущення після пілінгу може відбуватися, якщо не було проведено передпілінгової підготовки і відсутній постпілінговий догляд. Через цю причину підбирати пілінг потрібно з косметологом, який зможе грамотно підготувати вас до процедури і призначити правильне відновлення.

На який день починається лущення і скільки воно триває

Кожен тип шкіри по-різному реагує на кислоти. Так, наприклад, суха і чутлива шкіра більше реагує на вплив кислот і може лущитися значно довше. Тому для такого типу шкіри рекомендується використовувати щадні пілінги з низьким вмістом кислот. Серед них можна відзначити пілінги з АНА-кислотами (гліколева, молочна, яблучна, винна, лимонна), мигдальний пілінг. Вміст кислоти не повинен перевищувати позначку в 10–15%. Також при такому типі шкіри бажано провести пробу на алергію.

на какой день шелушится кожа после пилинга

Нормальна і комбінована шкіра при правильній підготовці найчастіше нормально реагує на процедуру пілінгу. При поверхневому впливі лущення найчастіше активно проявляється на другий – третій день, при цьому воно нетривале, оскільки ексфоліація відбувається тільки на поверхні шкіри. Коли ж пілінг серединний – лущення може тривати близько тижня. При щадному пілінгу відбувається лущення лусочками, при більш агресивному впливі можна спостерігати відшарування клаптиками. Самостійно здирати або намагатися прискорити цей процес категорично забороняється, оскільки це може призвести до утворення слідів і рубців.

Чи можна прискорити лущення після пілінгу

Сам процес лущення прискорити не можна, оскільки це індивідуальна реакція шкіри на пілінг. Але можна використовувати додаткові рекомендації, які допоможуть відновити шкіру. Дотримуйтеся рекомендацій вашого косметолога, але також включить до них і такі правила:

 • використовувати зволожуючі засоби;
 • не чіпати обличчя брудними руками, тому що можна занести інфекцію;
 • не користуватися в період відновлення скрабуючими засобами, тоніком, що підсушує, і тим більше спиртовмісних лосьйонами;
 • небажано користуватися декоративною косметикою в цей період;
 • використовувати засоби з SPF.

Якщо ж ви все одно відчуваєте сильну стянутість, сухість або будь-який інший дискомфорт, то обов’язково зверніться за консультацією до лікаря-косметолога.

Реакція на пілінг

Після пілінгу нормальною реакцією може бути невелике почервоніння, набряклість (особливо на повіках і в зоні шиї), лущення близько тижня. Якщо пілінг був проведений правильно, такі симптоми швидко минають.

Якщо ж з’явилася алергічна реакція, прищики, посилення пігментації, бульбашки або пухирі – потрібно негайно звернутися до лікаря. Як і в разі, коли ви випадково здерли корочку.

відновлення шкіри після пілінгу

Як швидко відновлюється шкіра після пілінгу

Кожна шкіра має свої індивідуальні особливості. У когось процедура відновлення відбувається швидше, а хтось стикається з більш тривалим його перебігом. І все ж, чим більш грамотно проведена передпілінгова підготовка, підібрано засіб для пілінгу і дотримані правила відновлення, тим спокійніше відновлюється шкіра. Період відновлення може тривати від 5 до 14 днів, в залежності від агресивності засобу і ваших індивідуальних особливостей. Найчастіше для того, щоб процес пройшов більш гладко, рекомендовано застосовувати щадне умивання, використовувати сироватки і креми, які будуть додатково зволожувати і брати участь у процесі регенерації шкіри, наприклад, засоби з антиоксидантами, гіалуроновою кислотою, вітаміном Е.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також